הודעות אירגונים

מסיכה מהפכנית שלא רק מגינה אלא גם משמידה את נגיפי הקורונה על גבי המסכה

21/07/2020

בשורה לצוותים הרפואיים החשופים לנגיף הקורונה מדי יום: מסיכה מהפכנית שלא רק מגינה אלא גם משמידה את נגיפי הקורונה ברמה של למעלה מ 99.9%

מסיכת Livinguard עם סנן N95 בטכנולוגיה שוויצרית מוכחת מדעית, רב פעמית, ניתנת לשטיפה במים לשימוש חוזר.


הצוותים הרפואיים הם אלו החשופים ביותר לנגיף הקורונה. רופאים, אחים ואחיות, צוות מינהלי בבתי החולים, פרמדיקים במד"א ואפילו רופאי קופות החולים בקהילה – חשופים מדי יום ברמת הסיכון הכי גבוהה לחולי קורונה פוטנציאליים.


מסיכת ה N95 הנפוצה לשימוש בקרב הצוותים הרפואיים, הוכחה אמנם ככזו המגינה עליהם מפני הידבקות בזמן החבישה, אולם היא אינה משמידה את הנגיפים במקרה שהמסיכה אכן נגועה בהם, כך שברגע שאותו איש צוות רפואי מוריד את המסיכה ונוגע בחלק החיצוני שלה, במידה והיא נגועה ברסס טיפתי עם נגיף הקורונה – הוא  חשוף להדבקה מיידית.


מסיכת Livinguard החדשה הינה ייחודית בכך שהיא לא רק מגינה אלא גם משמידה את נגיפי הקורונה. מדובר במסיכה שווייצרית בעלת טכנולוגיה ייחודית שהוכחה מדעית על ידי גורמים רבים, ביניהם חוקרים מהמכון לבריאות הסביבה של האוניברסיטה החופשית של ברלין. טכנולוגיה זו המוגנת בפטנט, מאפשרת 3 רמות של הגנה: ציפוי אנטי-ויראלי הדוחה וירוסים בצידו החיצוני של הבד, בצידו הפנימי של הבד ובציפוי המוטמע בבד עצמו. ייחודיות המסיכה בכך שהיא היחידה המשמידה את הנגיפים ברמה של למעלה מ 99.9%. 


על פי פרופסור יו רוסלר, מהאוניברסיטה החופשית בברלין: "הבדים הייחודיים במסכות Livinguard מסוגלים לנטרל ברציפות וירוסים בנשיפה ושאיפה, ובכך להפוך את כל עניין המסכות ליותר בטוח. בנוסף, בדים שכאלו יכולים גם לסייע בהתמודדות עם סוגיות היגיינה בתחומים נוספים ברפואה – אפילו מעבר ל–COVID-19."


פרופ' (אמריטוס) גבריאל גורמן, לשעבר מנהל היחידה לטיפול נמרץ ויו"ר חטיבת ההרדמה בבית החולים סורוקה, שכיהן גם כיו"ר איגוד הרופאים המרדימים בישראל, ציין: "על פי הספרות שעמדה לרשותי, המסיכות הרגילות מצליחות-במקרה הטוב לעצור את הטיפות או את ההשעיה שמכילים הנגיפים, אבל הנגיף נשאר במסיכה. כאשר המסיכה יורדת מהפנים, הנגיף עלול להישאר בתוכה ולהמשיך לאיים על בריאות אלה שנוגעים בה. יתרה מכך, המשך חיותו של הנגיף במסכה  מאפשרת את הריבויו הטבעי, מצב מסוכן לכשעצמו. הפתרון הוא ביצירת מסיכה שלא רק עוצרת את הנגיף, אלא גם מסוגלת להשמיד אותו. מסיכת Livinguard היא היחידה הקיימת כעת בשוק למיטב ידיעתי, שמסוגלת לענות על שני הצרכים בעת ובעונה אחת – הגנה והשמדה".

המסיכה מתאימה לשימוש יום יומי של למעלה מחצי שנה ברציפות, כאשר יש לשטוף אותה פעם בשבוע באופן פשוט במים קרים. שטיפת המסיכה אינה פוגעת ביעילות החומר המגן. ניתן להשתמש במסכה זמן ממושך ולעשות בה שימוש חוזר גם אחרי שטיפה, הואיל והבד המכסה את אמצעי הסינון משמיד באופן מתמשך מיקרואורגניזמים בעת מגע. הדבר מפחית באופן משמעותי את סיכון ההגעה של מיקרואורגניזמים אלו אל עוטה המסכה ולמשטחים אחרים. המסכה מאושרת כלא-רעילה ובטוחה לשימוש יומיומי.


מסיכת Livinguard משווקת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת "עמוס גזית", המתמחה בשיווק והפצה של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה. מחיר המסיכה 130 ₪ (כ- 0.6 ₪ ליום), שכן היא מחליפה שימוש ב 210 מסיכות חד פעמיות.


המסיכה כוללת סנן בתקן N95 והיא נעימה, נוחה ובטוחה לשימוש, ללא מתכות, היפואלרגנית, מגיעה ב 4 צבעים (שחור, כחול, ירוק ואדום).

החברה מציעה גם דגם ללא סנן N95, בעל יכולות אנטי־מיקרוביאליות זהות, המיועד לשימוש יומיומי במחיר של 95 ₪.


לרכישה: www.thelivinguard.com

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<