הודעות אירגונים

הוראה מצטיינת: 32 מורים מצטיינים מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון בחיפה העמיד בשנה החולפת המרכז הרפואי הלל יפה.

30/08/2020
 
בטקס, שנערך לפי כללי ה"תו הסגול" כנדרש בימים אלו, הוענקו למצטיינים פרסי הוקרה במעמד דיקן הפקולטה.  
 
בכל שנה מקיים המרכז הרפואי הלל יפה את טקס הענקת פרסי הוקרה למרצים מצטיינים מטעם הפקולטה של הטכניון בחיפה במעמד עמיתים ומשפחות המצטיינים. השנה, בשל נגיף קורונה, נאלצו לצמצם את מספר המוזמנים לטקס, אך על הטקס עצמו לא פסחו.
בטקס, העניק ודיקן הפקולטה לרפואה- פרופ' אילון אייזנברג, יחד עם ד"ר מיקי דודקביץ -  מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, תעודות הוקרה של הפקולטה בצירוף שי מתנת בית החולים.
32 הרופאים היו ממחלקות: אורתופדיה, נשים ויולדות, ילדים, קרדיולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, דימות, פנימית, יילודים ופגים, כירורגיה, אף-אוזן-גרון, התפתחות הילד, פסיכיאטריה ומחלות זיהומיות.
בדברי הפתיחה ציין פרופ' איילון, את הכמות המכובדת ביותר של מורים מצטיינים מקרב "הלל יפה", אשר עולה בהתמדה משנה לשנה, זאת לצד עליה מבורכת גם במינויים אקדמיים, אשר הוא מקווה כי תישמר גם בעתיד.
ד"ר מיקי דודקביץ, הדגיש, כי הוא וכל צוות בית החולים גאים מאוד בהישגי המרצים המצטיינים, וכי הוא שמח שלמרות אתגר הקורונה נמצאה הדרך לציין באופן פומבי את ההוקרה על עשייתם המסורה והחשובה להנחלת דור העתיד של הרפואה בישראל.
בסיום הטקס, העניק פרופ' אילון לד"ר יעל קופלמן, מנהלת המכון לגסטרואנטרולוגיה, פרס הוקרה מיוחד - פרס אלרעי למצוינות, זאת על פעילות יוצאת דופן בחינוך רפואי לשנת תש"פ.
את הטקס חתמו תמונות חגיגיות שנעשו, איך לא – בהתאם ל"כללי התו הסגול".
 
בברכה,
 
דפנה נבו - דוברת
המרכז הרפואי הלל יפה

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<