הודעות אירגונים

לי אורון התמנתה למנהלת מחוז מרכז בקופת חולים מאוחדת

16/06/2021

לי אורון  (נ+ 4) מונתה באחרונה לתפקיד מנהלת מחוז המרכז בקופת חולים מאוחדת.
לי אורון, מנהלת בכירה הגיעה עם ניסיון עשיר בעולמות התקשורת, הטכנולוגיה והפיננסים בשווקים תחרותיים ותובעניים שבהם הייתה שותפה להקמה ולהובלה של פרויקטים שיווקיים גדולים. יש לה היכרות מעמיקה עם המגמות העדכניות ביותר בעולם חווית הלקוח והמדיה הדיגיטלית,  לצד החידושים המרכזיים בעולמות התפעול והאפקטיביות הארגונית.

בתפקידה האחרון כיהנה לי כמנכ"לית של חברת התוכנה  Autofont APS, לפני כן שמשה כסמנכ"לית וראש החטיבה העסקית בחברת 'פרטנר תקשורת' . בתפקידים הבכירים שמילאה בעבר, צברה לי ניסיון נרחב גם בגיבוש ובהובלת אסטרטגיה עסקית וארגונית ובמימושה באופן מדיד ועל בסיס יעדים.

לאורון  תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ותואר נוסף בהנדסת תעשיה וניהול ממכללת שנקר.                  

בימים אלה היא מסיימת את התואר שני בלימודי אסטרטגיה שיווקית וטרנספורמציה דיגיטלית, בקריה האקדמית אונו.

סיגל רגב רוזנברג מנכ"לית מאוחדת, ברכה על המינוי החדש וציינה: " בטוחני שהצטרפותה של לי לצוות הניהול הבכיר של מאוחדת, כישוריה וניסיונה עתיר השנים,  יקדמו את  רפואת הקהילה במחוז מרכז בהתאם לאסטרטגיה הארגונית שלנו ותתרום להשגת יעדים ולהגברת והעצמת יתרוננו כקופה קטנה ואיכפתית,  הפועלת להענקת שירותי רפואה מתקדמת אישית איכותית ונגישה . קופה שהוכיחה את עוצמתה ויכולותיה בתקופה הכי מאתגרת שידעה מערכת הבריאות בארץ ובעולם".

עם כניסתה מציינת לי כי היא נרגשת לקבל את תפקידה החדש ולהצטרף לצוות הבכיר בקופה וכי היא מאמינה כי תפעל בנחישות להצעיד את המחוז שבניהולה למען רווחת הלקוחות, הרחבת השירותים הרפואיים בקהילה, שיפור זמינותם ולהתמודדות עם האתגרים הרבים שמציבה מערכת הבריאות בישראל יום יום.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<