חדשות

הכרזת נתניהו על הפעלת חוק שיאפשר הטלת צו 8 על הצוות הרפואי מעוררת זעם בקהילייה הרפואית. ד''ר זאב פלדמן סגן יו''ר הר''י : נתניהו - עד כאן !

23/09/2020

יו"ר אר"מ וסגן יו"ר הר"י, מנהל היחידה לנוירוכירורגית ילדים בשיבא ד"ר זאב פלדמן בתגובה לדברי רוה"מ היום בקבינט הקורונה (כפי שדווח היום ב-YNET) : 

"נתניהו- עד כאן!!!
אנחנו הרופאים לא צריכים צו 8.
אנחנו שם מן הרגע הראשון, הסתערנו על החולים וטיפלנו בכולם בסטנדרט הגבוה ביותר, נהיה שם גם כאשר המערכת תגיע לאי ספיקה בשל מחסור במשאבים ובכח אדם ונמשיך לתת את הטיפול הטוב ביותר בתקווה שלא נצטרך לקבל הכרעות בלתי אפשריות.


נמשיך להיות פה ככל שנידרש - כן, גם אלו מבינינו המבוגרים, הסוכרתיים ושאר הרופאים המשתייכים לקבוצות הסיכון. כולנו כאחד מתייצבים יום יום במקומות עבודתנו רוויי הקורונה, נאמנים לצו מצפוננו המקצועי, מסורים כתמיד למטופלינו.


מאיפה צץ הרעיון שצריך להפעיל צו 8 על ציבור מסור ממילא? מדוע לייצר מצג שווא על פיו ישנם רופאות ורופאים המתחמקים מחובתם המקצועית והמוסרית?


לא לאיומי צו 8 אנו זקוקים בעת הזאת אלא לתגבור כוחותינו בשטח. אז הסר מיד את מגבלות קליטת כל 400 הרופאים שאת תקניהם אישרתם, הזרם כסף לקורסים מהירים להכשרת צוותי טיפול נמרץ, השתמש בפקודת בריאות העם להסטת משאבים בתוך מערכת הבריאות.


ובעיקר - חזור בך מרמיזות מיותרות כלפי הציבור שבזכותו, ובזכות שכמותו, מערכת הבריאות עדיין עומדת על הרגלים. הסר ידיך מהרופאים והרופאות!!! תן לנו להמשיך בעבודת הקודש שלנו!!!"

הערת המערכת: מילא לנהל את המשבר הזה כמו שנתניהו (לא) מנהל.. מילא להאשים את יו''ר ועדת הקורונה חה"כ יפעת ביטון כאחראית כמעט בלעדית להתפרצות (ובקרוב כנראה גם את פרופ' גמזו) , אבל לאיים עכשיו בצו 8 על הצוות הרפואי שזוכה לכל כך הרבה הערכה מצד כולם, אפילו מ"הבייס" ? נראה שמשהו רע עובר על נתניהו...

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<