הודעות אירגונים

המרכז הרפואי בני ציון מקיים תרגילי סימולציית פתע לביצוע החייאה במחלקות השונות

24/01/2018


כחלק משמירה על ערנות הצוותים, ויכולת לבצע החייאה מיטבית, במרכז הרפואי בני ציון ובעידודו  ובתמיכתו של מנכ"ל ביה"ח ד"ר אמנון רופא,  החלה ועדת החייאה בראשותו של מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי  ד"ר מיליאן קרויטורו וחבריה ד"ר יבגני רדישבסקי, מרכזת תחום בטיחות הטיפול/ניהול סיכונים ומרכזת וועדת החייאה מוסדית מירה וילהלם כפיל והאחות אורלי ברוק בקיום תרגילי סימולציית פתע בביצועי פעולות החייאה במהלך השבועות והחודשים הקרובים בכל המחלקות והאתרים בביה"ח
במרכז הרפואי בני ציון נערכים לכל תרחיש שאתו יצטרכו להתמודד הצוותים ובמסגרת זו, התקיים השבוע התרגיל הראשון שהוגדר עם סיומו כמוצלח במחלקת שיקום במרכז הרפואי בני ציון בראשותה של מנהלת המחלקה ד"ר קטלין גולדנברג.. חברי ועדת החייאה הגיעו למחלקת השיקום עם בובה חכמה, וכחלק מהתרגיל הכריזו על התמוטטות מטופל. במהלך התרגיל חברי הוועדה תצפתו על התנהלות צוות המחלקה על פי כללי בקרה שנקבעו מראש. בתום הסימולציה ניתן משוב לימודי וענייני ובהמשך ייצא מכתב סיכום מפורט. צוות מחלקת השיקום פעלו במהירות רבה וביצעו את כל הפעולות הדרושות להחייאה נכונה והמשך טיפול של המטופל במחלקה המתאימה.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, אמר השבוע,  "אנו רואים חשיבות גדולה בכך שכל צוותי המרכז הרפואי בני ציון, יתפקדו ויגיבו בצורה הטובה ביותר בכל מצב. בנוסף וכחלק ממגמת שיפור השירות בבית החולים, חשוב לנו לתת את הטיפול הטוב ביותר והמהיר ביותר עבור המטופלים שלנו."

נמסר על ידי גדי נס דובר המרכז הרפואי בני ציון

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<