הודעות אירגונים

חברת novamedical, מדווחת על מחקר חדש שבו נעשה שימוש במערכת ה-VISIA שלה

03/07/2012

לאחרונה פורסם מחקר חדשני שנערך בארצות הברית, ובו נעשה שימוש בצילום אולטרה-סגול באמצעות מערכת ה - VISIA . המחקר חשף לראשונה את מה שעד כה היה בגדר השערה בלבד: אפילו ילדים בני 12 שנחשפו לשמש ללא הגנה סובלים מנזקים חמורים, שמעלים בצורה משמעותית את הסיכוי שלהם לחלות בסרטן העור.

את המחקר, שפורסם בכתב העת של האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה, ערך רופא צעיר, ד"ר ראיין גמבל, כיום מתמחה ברפואת עור בפניקס, אריזונה

 לינק למחקר:

מערכת לאבחון העור- VISIA - מערכת לאבחון העור המשווקת ברחבי העולם ומציגה על גבי מסך מגוון רחב של סוגי אבחונים ומשקפת את המצב גם בשכבות העמוקות של העור אשר אינן נראות לעין. הצילום ברזולוציה הגבוהה ובטכנולוגיה הבלעדית מאפשר ניתוח איכותי ומעמיק לעור. המערכת מאפשרת אבחון לקמטים, צלקות אקנה, כלי דם מרושתים, פיגמנטציה מוקה, נקבוביות פעורות ועוד... התמונה מוצגת בצבע העור הטבעי, בסקאלה של גווני אפור, או בצבע.

בנוסף, המערכת מאפשרת לבחור את הטיפול המתאים ביותר על פי מצב העור וכן להראות את השיפור לאורך זמן

בהודעת החברה מצויינות מערכות אחרות פרי פיתוחה:

מערכת תלת מימד להדמיה ואבחון העור VECTRA M3 - מערכת מהמתקדמות ביותר בעולם לאבחון והדמיה של טיפולים כגון, ניתוח פלסטי באף, מתיחת פנים, שאיבת סנטר כפול, הזרקות, עיצוב הפנים וכן פילינגים למיניהם ומשמשת בעיקר כירורגים פלסטיים.

המערכת למעשה מדמה בצורה האופטימאלית ביותר כיצד האדם ייראה לאחר ההתערבות הכירורגית או הטיפולית לעור, ומאפשרת להדגים תהליך ניתוחי בעיצוב תלת מימד.

מערכת ה - VECTRA M3 מאפשרת צילום תלת מימד וכוללת 36 מגה פיקסל צבעונית המאפשרת איכות גבוהה ביותר. התמונה מוצגת בצבע העור הטבעי, בסקאלה של גווני אפור, או בצבע ומאבחנת כלי דם מרושתים ופיגמנטציה שטחית ועמוקה.

בנוסף, המערכת מאפשרת לבחור את הטיפול המתאים ביותר על פי מצב העור וכן להראות את השיפור לאורך זמן.


מערכת ניידת לאבחון העור
REVEAL - מערכת לאבחון העור שמציגה על גבי מסך מגוון של סוגי אבחונים ומשקפת את המצב גם בשכבות העמוקות של העור אשר אינן נראות לעין. הצילום ברזולוציה הגבוהה ובטכנולוגיה הבלעדית מאפשר ניתוח איכותי ומעמיק לעור. המערכת מאפשרת אבחון לאקנה, כלי דם מרושתים, פיגמנטציה שטחית ועמוקה ואבחון טופוגרפי של העור.

בנוסף, המערכת מאפשרת לבחור את הטיפול המתאים ביותר על פי מצב העור וכן להראות את השיפור לאורך זמן.

 

לאתר האינטרנט של החברה : www.novamedical.co.il או לכרטיס הפייסבוק בכתובת

www.facebook.com/shr.israel

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<