הודעות אירגונים

MEDIKIDS מרכז מומחים לרפואת ילדים וסוכנות הביטוח מדנס משיקים שירות חדש: בדיקת סקר לילדים

28/02/2016

רני בנדר, מנכ"ל MEDIKIDS: "לראשונה, אנו מביאים את בדיקות הסקר של עולם המבוגרים גם לילדים, שם החשיבות לבדיקה מסוג זה הינה מאד גבוהה, שכן, איתור וטיפול מוקדם של בעיות בריאותיות של הילדים יכולים לשנות משמעותית את ההשלכות הבריאותיות בעתיד"
לראשונה בישראל, MEDIKIDS מרכז מומחים לרפואת ילדים בהרצליה פיתוח, משיקים שירות חדש: בדיקת סקר לילדים מגיל לידה ועד גיל 16, המאפשרת ביצוע בדיקה רפואית ומעקב אחר הגדילה וההתפתחות של הילד, שיחה ולמידה משותפת אודות מה שצפוי לו בשנה-שנתיים הקרובות וכיצד ניתן לשמור ולקדם את בריאותו.
הבדיקה כוללת מעקב רפואי מקיף, האורך כ-45 דקות, מניעת סיכונים והדרכה לאורח חיים בריא והוא כולל בדיקה רפואית גופנית מערכתית מקיפה, כולל סקירה של היסטוריה רפואית משפחתית, מעקב התפתחותי פיזי, קוגניטיבי ורגשי - מעקב אחר הגדילה וההתפתחות של הילד, הדרכה משפחתית והדרכה למניעת סיכונים, הדרכת אורח חיים בריא. במידת הצורך, יפנה לגורמי טיפול רלוונטיים. הבדיקה מתבצעת על ידי רופאי ילדים עם התמחות-על, מהטובים בישראל, בעלי ניסיון רב וראייה רב מערכתית.
רני בנדר, מנכ"ל Medikids, התייחס לשירות החדש ואמר כי: "לראשונה, אנו מביאים את בדיקות הסקר של עולם המבוגרים גם לילדים, שם החשיבות לבדיקה מסוג זה הינה מאד גבוהה, שכן, איתור וטיפול מוקדם של בעיות בריאותיות של הילדים יכולים לשנות את משמעותית את ההשלכות של השינויים הבריאותיים בעתיד".

עלות בדיקת הסקר ללקוח פרטי הינו 1200 ₪ ואילו ללקוחות מדנס – 700 ₪ .

MEDIKIDS מרכז מומחים לרפואת ילדים, מגיל לידה ועד גיל 18, מאגד תחת קורת גג אחת מעל ל-50 רופאי ילדים מומחים, יועצים ומטפלים פרא רפואיים, מהטובים בארץ, המעניקים זמינות מיידית, אבחון וטיפול רב מערכתי וחווית שירות ילד שלא נראתה בישראל.
MEDIKIDS 
שד' אבא אבן 1, צומת הסירה, הרצליה פיתוח ,
www.medikids.co.il

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<