הודעות אירגונים

האגודה למלחמה בסרטן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Belong המעניקה פתרון אפליקטיבי חדשני, מותאם אישית, לניהול יעיל יותר של המאבק במחלת הסרטן לחולים ובני משפחותיהם.

27/06/2016

במסגרת שיתוף הפעולה תזכה האגודה למלחמה בסרטן באזור ייעודי באפליקציה המתקדמת בה ינוהל קשר ישיר בינה לבין משתמשי האפליקציה ובינם לבין עצמם תחת השם: "האגודה למלחמה בסרטן 1-800".

האזור ינוהל על ידי האגודה וייתן מענה לשאלות חולים באמצעות צ'טים, פוסטים והפניה לאתר הרשמי של האגודה. כמו כן, יוקם לוח מודעות פומבי תחת השם

"אירועי האגודה למלחמה בסרטן" בה יעודכנו אירועי ופעילויות האגודה לטובת החולים.

 

משתמשי האפליקציה יוכלו גם לעשות שימוש בכל שירותי  Belong    המוצעים.

מירי זיו מנכ"לית האגודה למלחמה בסרטן ציינה: "בזכות הניסיון והמידע האיכותי והרב של האגודה ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת והפתרון של Belong , אנחנו יכולים לאפשר לחולים ובני משפחותיהם לנהל, לשתף ולשפר את איכות חייהם ואת תהליך ההתמודדות שלהם עם מחלת הסרטן. לנגד עיננו עומד תמיד הרצון לשפר את איכות חייהם של החולים ובני משפחותיהם והשירות שאנו מעניקים כיום יחד נותן את המענה באופן מלא, פשוט וזמין. שיתוף הפעולה מאפשר  פתרון חדשני, איכותי ויעיל ביותר לקשר אישי ואספקת מידע ופתרונות לחולים ומשפחותיהם שיחסוך מהם טרטורים, זמן וכסף כמו גם שיפור באיכות חייהם ובטיפול".

אלירן מלכי יזם ומנכ"ל  belong  ציין: "השקנו את השירות האפליקטיבי בנייד בישראל בינואר השנה ומאז הצטרפו לשורותיו אלפי מטופלים ובני משפחותיהם. אני מודה למירי זיו ולאגודה למלחמה בסרטן על האמון והתמיכה ואין לי ספק שזהו צעד נוסף בחזון שלנו לשפר ולהקל על חולים ויקיריהם את ההתמודדות המורכבת עם המחלה".

הפונים באמצעות האגודה יזכו, כמו אלפי המשתמשים הנוספים, בשירותי  belong ללא תשלום, לרבות:

הצטרפות לרשת חברתית הכוללת קהילות משתמשים פרטיות וציבוריות המחולקות לסוגי המחלות ולעולמות ידע מרכזיים על מחלת הסרטן, המאפשרת למשתמשים ללמוד מחוכמת ההמונים.

התייעצות עם מומחים מובילים ובעלי ניסיון, כגון אונקולוגיים, רדיולוגים, חוקרים, אחיות מקצועיות ועוד.

נגישות למחקרים קליניים וסקרים חדשים מהעולם ובשפה רצויה.

ניהול יומן טיפול-משימות אישי המתזכר קיום בדיקות, פגישות ומשימות הקשורות למחלה וההכנות אליהן.

ריכוז, ניהול ואחסון התיק הרפואי של המטופל המועלה על ידו - קל נוח, נגיש ופשוט לשימוש.

עדכונים באמצעות התראות לפי תחומי העניין.

חסכון משמעותי ויעילות בזמן ובהבנת הטיפול וההיערכות אליו.

אודות חברת  Belong   Belong  מספקת פתרון אפליקטיבי חדשני וייחודי , לניהול יעיל יותר ומותאם אישית של המאבק במחלת הסרטן לחולים ובני משפחותיהם.

הפתרון כולל סט כלים מלא ומקיף של מידע, ידע, תמיכה מקצועית של רופאים מומחים בעלי ניסיון בינלאומי, רשת חברתית הכוללת קהילות משתמשים לפי תחומי ענין המעניקה סיוע מנטלי של מטופלים העוזרים לאחרים בתהליך ההתמודדות עם הטיפול  וההחלמה וטיפים מנסיונם האישי.

הפתרון מאפשר אחסון התיק הרפואי וניהולו ע"י החולה ו/או בני משפחתו ויומן משימות טיפול אישי המשפרים משמעותית את ההתנהלות, התהליך ואת חווית המטופל ומשפחתו.

Belong מגישה את הפתרון על גבי פלטפורמה אפליקטיבית הדוגלת בגישה המודרנית של Patient Empowerment העצמת החולה והבנתו את התהליך, החלופות והיענות לטיפול. השירות פשוט ויעיל וללא תשלום של המטופל ובני משפחתו.

השירות המקצועי הרפואי נתמך ע"י רופאים מהשורה הראשונה וכולל: אונקולוגים, רדיולוגיים, חוקרים ואחיות תמיכה.

הושק בינואר 2016 ונכון למאי 2016 חברים ב-  belong אלפי מטופלים ובני משפחותיהם.

השירות תומך במספר שפות לרבות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, ספרדית, ואף קיימת אפשרות לשירות בסינית.

להורדת האפליקציה:

Google play : https://goo.gl/HpeqL0
Apple App store :https://goo.gl/gP91Ql

 

אודות האגודה למלחמה בסרטן: האגודה למלחמה בסרטן בישראל (ע"ר) נוסדה בשנת 1952 במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים, המחלימים ובני משפחותיהם. האגודה הינה מוסד ללא כוונות רווח הפועלת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב של משרד ממשלתי כלשהו, ופעילותה מתבססת על שיקולים מקצועיים בלבד.

פעילויות האגודה למימוש מטרותיה הן: תמיכה במימון וקידום חקר הסרטן ; הפעלת תכניות למניעה וגילוי מוקדם של מחלות הסרטן ומערכת הסברה לציבור הרחב ולאנשי המקצוע ; סיוע בשדרוג שירותים רפואיים ושיקומיים במרכזים אונקולוגים, בבית ובקהילה לחולי הסרטן, למחלימים ולבני משפחותיהם ; סיוע בהקמת והפעלת מרכזי טיפול, אשפוז ורווחה ; קידום זכויות החולים ושיפור איכות חייהם ; הפצת מידע אמין לבריאים, לחולים ולמחלימים: בעברית, בערבית וברוסית ; הדרכה מקצועית לצוותים הרפואיים הרב-מקצועיים ועידכונם השוטף, ועוד. כל שירותי האגודה ניתנים ללא תשלום.

שנות פעילותה בארץ ומגוון התחומים אותם קידמה, הקנו לאגודה למלחמה בסרטן הכרה ציבורית, לאומית ובינלאומית רחבה.

לאגודה ועד מנהל מצומצם המורכב מאנשי ציבור, רפואה, מחקר וחבר נאמנים. באגודה פעילים כ- 3,500 מתנדבים הפועלים ב - 70 סניפיה ברחבי הארץ. המתנדבים עוסקים במגוון פעילויות בתחומי הרווחה למען חולי הסרטן, ובתחומי ההסברה השונים.

אתר האינטרנט של האגודה: www.cancer.org.il

'טלמידע' בשפות שונות:

עברית: 1-800-599-995

ערבית: 1-800-36-36-55

רוסית:  1-800-34-33-44

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני