חדשות

נחתם שת''פ חדש בין בי''ח הדסה לחברת פרזניוס לטיפול במטופלי דיאליזה (הודעת פרזניוס והדסה)

08/09/2019

הודעת פרזניוס והדסה

 

מומחי הדסה יטפלו בחולי אי ספיקת כליות המטופלים במכוני הדיאליזה של פרזניוס ברחבי ירושלים

 

 

השבוע נחתם שת"פ חדש בין המרכז הרפואי הדסה לחברת פרזניוס מדיקל קר, לטיפול במטופלי דיאליזה באיזור ירושלים והסביבה. פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל מרכז הרפואי הדסה  ואריאל איקן, מנכ"ל פרזניוס מדיקל קר ישראל, חתמו על הסכם במסגרתו רופאים נפרולוגים מבית החולים יטפלו בחולי אי ספיקת כליה, המטופלים בששת מכוני הדיאליזה של פרזניוס בירושלים.

 

לפרזניוס מדיקל קר, המתמחה במוצרים ושירותים לטיפול בדיאליזה, 30 מכוני דיאליזה ברחבי הארץ. מדובר במכונים הממוקמים בקהילה, ומעניקים טיפולי דיאליזה לחולים מאותו אזור. שיתוף הפעולה נוצר עקב דרישת משרד הבריאות כי לכל מכון הממוקם בקהילה יהיה חוזה גיבוי עם בי"ח הקרוב אליו. בהתאם להסכם זה ביה"ח יעניק תמיכה מקצועית למכונים הממוקמים בירושלים ולכל מטופל תינתן הזכות לפגישה עם נפרולוג בכיר פעמיים בחודש לבדיקות תקופתיות, ייעוץ וכד'.

 

בנוסף, שיתוף הפעולה יאפשר להרחיב בעתיד את מגוון השירותים הרפואיים הניתנים למטופלים, כולל

ביצוע טיפולי דיאליזה פריטוניאליים שיינתנו בהדסה הר הצופים.

הצדדים בוחנים שתופי פעולה נוספים בתחום המחקר .

 

מנכ"ל הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין: "פני הדסה לקהילה, אנו שמחים על השת"פ עם פרזניוס במסגרתו יגיעו אכן רופאי הדסה לקהילה ויהדקו את הקשר הרפואי עם החולים. מהבחינה הכלכלית, יש בהסכם בשורה של ממש, כי במקביל להורדת עלות הדיאליזה לקופות, הדסה מוסיפה פעילויות והכנסות גם מהמכונים הקהילתיים ובכך היא יוצאת נשכרת גם כלכלית".

 

אריאל איקן, מנכ"ל פרזניוס מדיקל קר ישראל אומר: "שיתוף הפעולה עם בית החולים יאפשר לנו  להציע ללקוחותינו את השרות הטוב ביותר מהרופאים הבכירים בארץ. ובנוסף, הוא יאפשר למטופלים לקבל מיגוון של שרותים וטיפולים במקום אחד מבלי להתרוצץ בין מרפאות שונות."

 

 

פרזניוס מדיקל קר, הספקית הגדולה בעולם של מוצרים ושירותים לאנשים הסובלים ממחלת כליה, פעילה בישראל משנת 2016. החברה מוכרת מוצרי דיאליזה ומספקת טיפול דיאליזה במרכזיה הרפואיים. בעולם כ-3.3 מיליון בני אדם הזקוקים לטיפולי דיאליזה סדירים. באמצעות רשת של 3,790 מרכזי דיאליזה, פרזניוס מדיקל קר מספקת טיפולי דיאליזה ל-322,253 מטופלים בעולם. במקביל לעסקי הליבה שלה מספקת החברה שירותים רפואיים קשורים בתחום תיאום טיפולים בכל הקשור לתיירות פנים/חוץ. פרזניוס מדיקל קר נסחרת בבורסה של פרנקפורט (FME) ובבורסה של ניו יורק (FMS).

למידע נוסף, בקרו ב-www.freseniusmedicalcare.com.  https://www.nephrocare.co.il/aodotino.html

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<