הודעות אירגונים

חדש!! חברת התרופות רפא מתחילה לשווק את 'סימידונה': תרופה מרשם חדשה על בסיס צמחי ללא הורמונים להקלת תופעות גיל המעבר

17/02/2016

חברת התרופות רפא משיקה את סימידונה - תרופת מרשם חדשה על בסיס צמחי ללא הורמונים , להקלת תסמיני גיל המעבר המכילה את תמצית צמח הקוהוש השחור

סימידונה מסייעת לנשים להתמודד עם תסמיני גיל המעבר הכוללים גלי חום, הזעה, ירידה באיכות השינה, עצבנות ושינויים במצב הרוח.

מחקרים קליניים שנערכו בשנים האחרונות  על למעלה מ- 1,000 נשים  הראו שיפור ניכר בתסמינים של גיל המעבר כחודש לאחר התחלת הטיפול בסימידונה, ככל שהמטופלות התמידו בטיפול לאורך תקופות ארוכות נצפו יותר ויותר שיפור בתסמינים ובאיכות החיים.

אריזת סימידונה מכילה 30 טבליות, המינון המומלץ הינו טבליה אחת פעם ביום.

 

רקע על גיל המעבר:

גיל המעבר הוא התקופה בה גוף האישה עושה את המעבר הטבעי מהשנים הפוריות אל השנים הלא פוריות. גיל המעבר מתרחש בדרך כלל אחרי גיל 40 והינו תהליך הדרגתי הנמשך לאורך זמן. עבור רוב הנשים מעבר זה מלווה בתסמינים כגון גלי חום, הזעה, ירידה באיכות השינה, עצבנות שינויים במצב הרוח ועוד. העוצמה בה כל אישה חווה תופעות אלו משתנה בין אחת לשנייה.

 תסמיני גיל המעבר נמשכים בממוצע כ-4 שנים, עבור חלק מהנשים שלב זה עשוי להימשך מספר בודד של חודשים ואצל נשים אחרות הוא יכול להמשיך אפילו במשך כ-10 שנים. אישה הסובלת מתסמיני גיל המעבר בצורה חזקה עלולה להרגיש כי הם משבשים את שגרת יומה, דבר שלאורך זמן עלול לגרום לפגיעה באיכות החיים שלה.

כיום ישנו מגוון דרכים להקל על אי הנוחות שגיל המעבר מביא עימו ואין צורך להמשיך לסבול. פנייה לרופא להתייעצות יכולה לעזור לחיות בהרמוניה גם בגיל זה.

חברת התרופות "רפא" משווקת בישראל את סימידונה,  המיוצרת  על ידי חברת "זלר" השוויצרית. סימידונה משווקת בהצלחה ברחבי העולם מזה שנים רבות.

 

רקע על רפא:

רפא היא חברת תרופות ישראלית המתמחה בשיווק, ייצור והפצה של תרופות מקור ותרופות גנריות, תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם וכן תכשירים טיפוליים. רפא נוסדה ב-1937 והיא אחת מחברות התרופות המובילות בארץ. רפא משתפת פעולה עם חברות מובילות בעולם, היא חלק מקבוצת החברות הבינלאומיות NAPP/ Purdue/Mundipharma ,  המאגדת חברות פרמצבטיות ממדינות שונות.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<