חדשות

מינוי חדש במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית: פרופ' עפר ארז מונה למנהל המחלקה לרפואת נשים ויולדות

26/10/2021

פרופ' עפר ארז מונה למנהל המחלקה לנשים ויולדות במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית, ויכנס לתפקיד החדש בימים הקרובים, עם פרישתו של ד"ר שבתאי רומנו לגמלאות.
פרופ' ארז, בן 55 נשוי ואב ל- 3.
ב- 1995 סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, ולאחר שנת סטאז' בבית החולים קפלן החל התמחות בגינקולוגיה בבית החולים סורוקה.
עם סיום ההתמחות, נסע פרופ' ארז להשתלמות עמיתים ביחידת המחקר המיילדותי של מכון המחקר הפדרלי בארה"ב, ה – NIH, שנמשכה בין השנים 2005-2009 ובמסגרת שהותו היה שותף למחקרים פורצי דרך, ביחד עם צוות מחלקת מיילדות וגינקולוגיה של בית החולים בדטרויט. בהמשך, הובילו קשרים אלו למעורבות פעילה של פרופ' ארז במחקרים בינלאומיים.
עם שובו ארצה חזר לבית החולים סורוקה שם כיהן בכמה תפקידי ניהול, בהם ניהול יחידת האם והעובר ובתפקידו האחרון ניהל את מחלקת יולדות ד'.
פרופ' ארז הוא פרופסור מן המניין באוניברסיטת בן גוריון, ועד כה פרסם בעיתונות הרפואית 257 מאמרים ומחקרים, סקירות ותיאורי מקרה. בנוסף לכך, ערך פרופ' ארז 10 פרקים בספרים שונים במיילדות וגינקולוגיה.
מנהל המרכז הרפואי העמק ד"ר זיו רוזנבוים (בתמונה): "אני מאחל הצלחה רבה לפרופ' ארז עם כניסתו לתפקיד מנהל המחלקה לנשים ויולדות ומודה לד"ר שבתאי רומנו על תרומתו רבת השנים למען המטופלות שלנו במרכז הרפואי העמק".
מצורפת תמונה. קרדיט: המרכז הרפואי העמק

מירב יהב
דוברת המרכז הרפואי העמק


 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<