כלכלת בריאות

לקראת הדיון בבג''צ היום בעתירת הרופאים המתפטרים מהדסה - ''הארץ'' מדווח כי ''נשות הדסה'' ביקשו להדיח את המנכ''ל רוטשטיין לפני מס' חודשים

27/06/2017

מאת מערכת אי-מד

ע"פ דיווח ב"הארץ" היום, ''נשות הדסה'', האירגון שהוא הבעלים של הדסה, ביקש להדיח את פרופ' זאב רוטשטיין מתפקידו לפני מס' חודשים, בשל אי שביעות רצון מתפקודו, אך המהלך נבלם ע''י שר הבריאות ליצמן.

רוטשטיין מצידו טוען שלא ידוע לו על כך דבר, ושיחסיו עם ''נשות הדסה'' טובים מאוד.

היום צפוי להתנהל הדיון בבג''צ בעתירת הרופאים המתפטרים המבקשים לפתוח את המחלקה ההמטו-אונקולגית ילדים בשערי צדק.

בכתבה ב"הארץ" מובאת גם תגובת "נשות הדסה" כלדקמן : ''מארגון נשות הדסה נמסר: "מאז יסד ארגון נשות הדסה את בית החולים לפני מאה שנה, לאורך כל השנים, הארגון תמיד סייע ותמך במנהל הכללי של בית החולים ובהנהלה. הדבר החשוב ביותר לכולנו הוא רווחת הילדים החולים. הנהלת בית החולים בראשות המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, משרד הבריאות ודירקטוריון בית החולים, עושים לילות כימים על מנת למצוא פתרון שיאפשר לילדים לקבל את הטיפול הטוב ביותר. הודות למאמציהם הצליחה הנהלת בית החולים לגייס צוות של רופאים מומחים מהארץ ומחו"ל שממשיך לתת לילדים את הטיפול הטוב ביותר, כפי שנעשה עד היום. ארגון נשות הדסה מחויב ליישום הסכם ההבראה, וביחד עם ממשלת ישראל ממשיך באופן יומיומי את תמיכתו הכספית בבית החולים, למען החולים עצמם. הארגון ימשיך לסייע בפיתוח בית החולים גם בעתיד כפי שעשה תמיד".

לכתבה ב"הארץ"

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<