הודעות אירגונים

חברת אלדן מקבוצת ניאופרם מונתה לנציגה הבלעדית של חברת המשקלים ומדי הגובה seca בישראל

06/12/2016

חברת אלדן ציוד אלקטרוני תשווק באופן בלעדי, את מוצרי seca  בישראל.  seca  הינה חברה גרמנית, מובילה בעולם בייצור משקלים, מדי גובה ומכשירי מדידה שונים לעולם הרפואי ומספקת מגוון גדול של פתרונות החל ממשקלי דריכה בסיסיים, משקלי אדם משולבים במד-גובה, משקלי תינוק, משקלים מיוחדים למיטות וכסאות גלגלים ומגוון פתרונות ייחודיים נוספים. למכשור  יכולות מתקדמות כגון שידור לתיק הרפואי. המכשור ישווק למרפאות קופות החולים, בתי החולים, מרפאות פרטיות, רופאי משפחה, אחיות, מכוני דיאליזה , בתי אבות, תזונאים, חדרי כושר ועוד.

לדברי טל רבינוביץ, מנכ"ל אלדן מקבוצת ניאופרם: " שיתוף הפעולה עם seca   יאפשר לנו להרחיב  את מגוון הטכנולוגיות והמוצרים שאנו מספקים כיום למרפאות, בתי חולים ומוסדות בריאות לצד התרחבות לשווקים חדשים בינהם תזונאים ומכוני כושר ושיקום."

"הבחירה של  seca   באלדן כנציגה הבלעדית שלה בישראל מהווה עדות נוספת לאמון הרב לו זוכה אלדן מצד תעשיית הציוד הרפואי הבינלאומי. הבחירה באלדן היא בין היתר  בשל תדמית החברה לא רק כמשווקת את הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם אלא גם בשל השירות המקצועי שהיא מעמידה לטובת לקוחותיה "

בחודשים האחרונים החלה אלדן לשווק את מערכת ה - mBCA .  מדובר במערכת מתקדמת המעריכה את הרכב הגוף של הנבדק. המערכת מאפשרת לדעת את מסת השומן, מסת השריר כמו גם את כמות המים בגוף. בנוסף, המערכת מציגה את מסת השומן הבטני.  מידע זה חשוב ביותר כדי לתת המלצות לתזונה מתאימה. המערכת עברה ולידציה מול ה – Gold Standards המוכרים לכל אחד מהפרמטרים הנמדדים ונותנת ערכי "נורמה" מתוקננים לגיל, מין משקל וגובה. למערכת אישור FDA ואישור משרד הבריאות. בתערוכת MEDICA האחרונה שהתקיימה בחודש נובמבר בדיסלדורף, הציגה seca מוניטור חדש רב-פרמטרים. המוניטור מודד לחץ דם, סטורציה וחום. ניתן לשלבו במערכת mBCA ייעודית למדידה של הרכב גוף לחולים שוכבים. בנוסף הציגה החברה מגוון של סטטוסקופים ומדי לחץ דם מכניים. ציוד זה יוצג לקהל הישראלי במהלך שנת 2017.

אודות seca

חברת seca הגרמנית מייצרת משקלים ומדי גובה מאז שנת 1840 והיא המובילה בתחומה בעולם.

החברה מייצרת מגוון גדול של פתרונות החל ממשקלי דריכה פשוטים וכלה במשקלי אדם משולבים במד-גובה בעלי יכולת שידור לתיק רפואי וכן משקלים מיוחדים למיטות וכסאות גלגלים.


אודות אלדן

חברת אלדן ציוד אלקטרוני נוסדה ב 1960 והיא מהחברות המובילות בישראל לשיווק, סחר והפצה של ציוד ומכשור רפואי ומדעי. החברה מספקת גם שירות טכני מתקדם וצוות מקצועי להדרכה וסיוע בהטמעת המערכות הטכנולוגיות.

לחברה שתי חטיבות: חטיבת מדעי החיים עוסקת במכשור וחומרים לכימיה אנליטית, ביולוגיה מולקולרית ודיאגנוסטיקה. החטיבה הרפואית עוסקת במערכות דימות, דיאליזה, קרדיולוגיה, רפואה דחופה, רפואה גרעינית ואיזוטופים, תפקודי ריאות וגניקולוגיה.

החברה הינה המייצגת הבלעדית בישראל לחברות בינלאומיות מובילות בתחומן: Agilent Technologies, General Electric Healthcare, Qiagen, , ,Ambu,  ואחרות.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<