לכבוד שבוע התזונה והתזונאי/ת; הרצאות מרתקות ללא עלות, שמועברות על ידי דיאטניות מובילות!

השבוע החל שבוע התזונה והתזונאי/ת בישראל שהוא יוזמה משותפת של עמותת עתיד, של האגף לתזונה במשרד הבריאות בהובלתה של פרופ’ רונית אנדוולט ושל איגוד הדיאטנים בהסתדרות. מטרתו היא לקדם את התזונה והמקצוע בישראל, למתג ולייצב את מעמד הדיאטנים בקרב הקהל הרחב ולהעלות את המודעות לחשיבות הטיפול המקצועי אצל אנשים מקצוע, דיאטנים ודיאטניות מורשים של משרד הבריאות.

לכבוד שבוע התזונה והתזונאי/ת, אנו מזמינים את חברי e-MED להרשם להרצאות מרתקות ללא עלות, שמועברות על ידי דיאטניות מומחיות בתחומן!
לכל הפרטים וההרשמה יש ללחוץ כאן

להלן מועדי ההרצאות והתקצירים:

יום שני 7.6.21 בשעה 20:00
עדינה בכר: תזונה קטוגנית – עשו ריסטארט לגוף שלכם

מהי תזונה קטוגנית? מה יתרונותיה ולמי היא מיועדת? ההרצאה תתייחס לאתגרים בתזונה קטוגנית, איך נמנעים מסיכונים מיותרים, ומה הם המצבים בהם התזונה לא מומלצת. בנוסף, ההרצאה תשלב טיפים פרקטיים ו”טעימה” ממתכונים רלוונטיים לתזונה שיכולה לחולל מהפיכה בבריאותם של מטופלים.

עדינה בכר, דיאטנית קלינית ,R.D MSc. יו”ר עמותת עתיד עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל, דיאטנית סוכרת ותזונה קטוגנית, מרכז DMC.

יום שלישי 8.6.21 בשעה 20:00
ד”ר שרון מאור: כל מה שרצית לדעת על תזונת ספורט ולא העזת לשאול
האם הכרחי לאכול מייד בתום האימון? האם מומלץ לשלב אבקת חלבון? האם אכילה בלילה תוביל לעליה במשקל? האם טבעונות משפרת הישגים ספורטיבים?
 כמה צריך לשתות באימון?  האם תוספים ישפרו את האימון? יעזרו בהתאוששות? כמה? למה? מתי?
על כל שאלות אלה ואחרות- בהרצאה שתעשה לכם סדר ואולי תנפץ כמה מיתוסים.
הרצאה מומלצת לכל מי שמבצע פעילות גופנית או מתכנן להתחיל.

ד”ר שרון מאור, דיאטנית קלינית  R.D. Ph.D.דיאטנית ספורט בסגל האולימפי של ישראל ובצוות התזונאים/יות של מכון וינגייט, ואחראית צוות בריאטריה, שירותי בריאות כללית, מחוז ת”א-יפו.

יום רביעי 9.6.21 בשעה 20:00
סמר ותד: תזונה, סטרס ומה שביניהם
בעולם המערבי כיום רובנו חווים רמה כזו או אחרת של סטרס שגורם לתגובות שונות בגוף כמו שינוי בהתנהגות, שינוי של תפקוד מערכת החיסון, הפרשה של הורמונים ועוד.
איך אפשר להפחית לחץ? לתזונה מזינה ומאוזנת יש יתרונות חזקים להפחתת לחץ. חומרים מזינים שונים יכולים למלא תפקיד חשוב בהפחתת הפרשה של הורמונים מסוימים מהמוח ויש להם תפקיד שוב בניהול מתח והפחתת.סמר ותד, דיאטנית קלינית, M.H.M , RD

יום חמישי 10.6.21 בשעה 20:00
עמית גנור: “נשים מנוגה וגברים ממאדים” תזונה מגדרית שלב הביניים בדרך לתזונה מותאמת אישית
על ההבדלים בין נשים לגברים בתחומים שונים פיזיולוגיים, רפואיים, ורגשיים. וכיצד ההבדל המגדרי בא לידי ביטוי בהתבטאות של תסמונות שונות ומצבים רפואיים שונים. על חשיבות התזונה המגדרית שנמצאת על ציר התפתחותי בין המלצות תזונה כלליות ולבין תזונה מותאמת אישית. בנוסף ההרצאה תתמקד בתזונה הנשית שהיא כולה מורכבת ממעגלים. מעגל החיים, המעגל החודשי, המעגל השנתי והמעגל היומי.
עמית גנור, R.D MSc., מנכ”לית עמותת עתיד עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל, כותבת הספרת “תזונת המעגלים הנשית.

לובה פלוטקין RD. M.Sc   
סמנכ”לית עמותת עתיד
עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים