דריו משיקה מערכת חדשה לניטור לחץ דם

הפתרון החדש מאפשר למטופלים לשלב נתוני מדידה של לחץ הדם לתוך האפליקציה של דריו ולקבל הבנה טוב יותר ושליטה על מצב בריאותם

ניו יורק וקיסריה, ישראל-30 יולי 2019- חברת דריו הלת’ (נאסד”ק:DRIO) מובילת שוק עולמית בתחום הבריאות הדיגיטלית, המציעה פתרונות ניהול מידע רפואי באמצעות תקשורת ניידת, מדווחת היום על הוספה של פתרון ניטור דיגיטלי חדש לאפליקציית דריו- מד לחץ דם אשר יאפשר למטופלים לעקוב אחר לחץ הדם שלהם במהלך היום, בנוסף למעקב אחר רמות הגלוקוז בדם. מערכת ניטור לחץ הדם מסייעת למטופלים עם לחץ דם גבוה ומהווה גורם משמעותי להרחבת אסטרטגיית דריו, מעבר לטיפול בסוכרת, בפנייה לחולים עם תופעות כרוניות שונות.

מערכת ניטור לחץ הדם של דריו מורכבת ממוניטור רפואי דיגיטלי ושרוול לחץ דם אשר מסתנכרנים עם אפליקציית דריו ומאפשרים למטופלים לעקוב אחר לחץ הדם שלהם ואחר מגוון סמנים בריאותיים, בהתאם לפעילותם היומיומית. שילוב מערכת דריו לניטור לחץ הדם ומערכת ניטור הסוכר יוצר פתרון דיגיטלי מאוזן המאפשר למשתמשים לעקוב בצורה טובה יותר אחר בריאותם ולקבל החלטות מבוססות מידע. אנו מאמינים כי אלו לצד תוכנת דריו והכוונה מקצועית, יאפשרו למשתמשים עם לחץ דם גבוה וסוכרת ליהנות מקבלת תמונה רחבה וברורה של מצבם הרפואי בפורמט ידידותי למשתמש על גבי מכשירי ה- iPhone או ה- Androidשלהם.

“פתרון ניהול הסוכרת הדיגיטלי של דריו הוכח כבעל ערך יומיומי עבור אלו הסובלים ממצבים כרוניים, וככזה העונה על צרכיהם וציפיותיהם. הרחבנו את הפתרון שלנו כדי לענות על צרכיהם של הסובלים מלחץ דם גבוה, ולספק פתרון מתוחכם למיליוני אנשים במצב בריאותי זה” מסר ארז רפאל מנכ”ל דריו הלת’.

כיום, 75 מיליון אמריקאים סובלים מלחץ דה גבוה כולל 73.6% מן המבוגרים הסוכרתיים. דריו מציעה דרך מהירה וקלה לפקח אחר שני המצבים הכרוניים הללו הקשורים זה בזה ומכוונת לעזור לאנשים רבים יותר לחיות חיים בריאים יותר. פלטפורמת דריו מספקת גישה גם למומחי בריאות להם המידע המצטבר על המטופלים ומאפשרת להם להתערב ולהעריך את היעילות הקלינית בהתבסס על מידע מוצק.

בדומה למערכת ניטור הסוכר של דריו, מערכת ניטור לחץ הדם הינה מאושרת FDA.

מערכת ניטור לחץ הדם של דריו תוצע כתוספת אפשרית במקומות בהם מערכת ניטור הסוכר של דריו זמינה- אונליין ובאמצעות הספקים המורשים של דריו.

אודות דריו – DarioHealth Corp.

דריו (נאסד”ק:DRIO) הינה מובילת שוק עולמית בשירותי בריאות דיגיטליים, המעניקה למשתמשים פתרונות רפואיים דינמיים בסלולר. היום, מידע אודות בריאות ודרכי הטיפול עובר דמוקרטיזציה ואנו מאמינים שאנשים זכאים לדעת הכל על מצבם הבריאותי ויש להם את הכלים הטובים ביותר לצורך ניהול מצבם. הגישה חדשנית של דריו נעזרת בנתוני ביג דאטה וכוללת שיטה ראשונה מסוגה לניהול מידע אודות מחלות כרוניות, נותנת לאנשים את היכולות לניטור ולנהל מעקב אחר המחלה מבלי שהמחלה תאט אותם. מטה החברה ממוקם בניו יורק עם מרכז מחקר ופיתוח בקיסריה, ישראל.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים