משפחה

איך מגנט יכול לשפר את זרימת הדם בלב, וכיצד טכניקה יומיומית ותרגול יכולים לשמור על בריאות הלב? ספר חדש מאת ד”ר אילן זמיר

ספר חדש לד”ר אילן זמיר על קרדיולוגיה אלטרנטיבית – דרכי טיפול ומניעת בעיות לב

ספרו החדש של ד”ר אילן זמיר, שיוצא בימים, נותן מענה לציבור רחב שמבקש לשמור על שגרת חיים בריאה, מלמד איך לשלוט בלחץ הדם ולשמור עליו מאוזן וכיצד עם מתכון פשוט אפשר לטפל ולמנוע דליות וחסימות ורידים.

בספרו קרדיולוגיה אלטרנטיבית מסביר ד”ר זמיר :”רוב מקרי התמותה בעולם מקורם במחלות לב. מטרת הספר הוא לתת לכל אדם או מטפל את הכלים להתמודד, לטפל ולמנוע החמרה של בעיית לב, ואף למנוע את הופעתה לחלוטין”.
____
ד”ר אילן זמיר הינו ממייסדי תחום ההומאופתיה בישראל. כבר בשנת 1981 פתח מרפאה הומיאופתית בתל אביב ולאחר מכן פתח סניפים בירושלים, בני ברק וקריית יערים.
“בראיון לאיש התקשורת נתנאל סמריק מההוצאה לאור קונטנטו נאו, מספר ד”ר אין זמיר כי “הידע נותן שליטה בבריאות ובחיים. החל מגיל 40 כל אדם צריך להתרגל למושגים, שיטות וטכניקות כיצד להתמודד כשמופיע איתות על בעיית לב, ולהיות ערוך ומוכן”.
ד”ר זמיר עוסק בעיקר בטיפול הומאופתי במחלות אוטואימוניות – כרוניות תוך דגש על ריפוי המחלה ולא רק פתרון מאריך חיים.
“אדם צריך להתכונן וללמוד החל מגיל 40 את השיטות לאבחן ולטפל בכל איתות מהלב. הידע מפחית אי וודאות ולחץ ומאפשר שליטה בחיים”. בראיון המלא עם נתנאל סמריק, נותן אילן זמיר שיטה אחת פשוטה וקלה ליישום מני רבות, איך ניתן בקלות להוריד לחץ פתאומי בלב:http://bit.ly/2kShO4F

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים