הרצאות מצגות

ד''ר אורלי גוייטין וד''ר אריק וולק בראיון מיוחד בעקבות נייר העמדה המשותף לאיגוד הקרדיולוגי והרדיולוגי על בדיקות MRI של הלב: העתיד כבר כאן !

21/01/2016

במסגרת שיתוף פעולה נרחב בין אי-מד ל-UNIVADIS שמטרתו להרחיב היקף ואיכות התכנים למנויי שני האתרים, קיימנו ראיון זה עם שני המחברים העיקריים של נייר העמדה המשותף של האיגוד הקרדיולוגי והרדיולוגי בנושא בדיקות MRI של הלב,  ד''ר אורלי גוייטין , יו''ר החוג לדימות לב באיגוד הרדיולגי וד''ר אריק וולק, יו''ר האיגוד לדימות לב באיגוד הקרדיולוגי.

בראיון מסבירים המשתתפים את הצורך והסיבות להכנת נייר העמדה המשותף, וכן את השימושים המרכזיים והיתרונות של בדיקת MRI של הלב על שיטות הדמייה אחרות.

ד''ר וולק וד''ר גוייטין מדגישים כי האפשרות לעשות שימוש בבדיקות MRI של הלב היא זמינה, אפשרית ומאוד מומלצת בהתוויות המוגדרות. הם ממליצים אף לעשות שימוש בהתוויות המומלצות לבדיקה המוצגות מסמך העמדה הנ''ל לצורך בקשת אישור מהגורמים המבטחים לביצוע בדיקות MRI של הלב למטופלים המתאימים.

בנוסף, מבקשים ד''ר וולק וד''ר גוייטין מהצופים בראיון ובמסמך העמדה לפנות אליהם ישירות במייל במקרה שיש צורך בהבהרות/שאלות , לכתובות:

arikwt@bgu.ac.il  , orly.goitein@sheba.health.gov.il

לצפייה בראיון הוידאו (הכולל גם סרטוני הדגמה) - נא הקליקו כאן  

בשיתוף וחסות  אתר הרופאים יוניואדיס :      

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני