חדשות

נתוני ביניים חיוביים מניסוי שלב 3 בסרטן השחלות שהוצגו ב-ASCO מראים כי שיעור התגובה בזרוע המטופלת ב VB-111 הינו 58% או יותר (הודעת וי.בי.אל תרפיוטיקס)

01/06/2020

הודעת VBL

  • ועדת פיקוח עצמאית סקרה את הנתונים המלאים וקבעה כי הניסוי עמד בהצלחה הקריטריון הביניים, וכי קיים יתרון אבסולוטי של 10% או יותר באחוז החולות שמחלתן הגיבה לטיפול עם VB-111 בהשוואה לקבוצת הביקורת. הניסוי ממשיך ללא שינוי.
  • שיעור התגובה בקרב 60 החולות שנכללו באנליזה (משתי הזרועות הטיפול לפי מדד CA-125) עמד על 53%. שיעור התגובה בקבוצת הטיפול (VB-111 יחד עם paclitaxel) עמד על 58% או יותר.
  • בחולות שהראו סימפטומים של חום לאחר קבלת טיפול, תופעה ידועה לאחר מתן VB-111 שמבוסס על וקטור וירלי, שיעור התגובה עמד על 69%.
  • ניתוח הביניים הבא בניסוי צפוי ברבעון השלישי של 2020.

 

"תוצאות הביניים של ניסוי ה OVAL מעודדות מאד, מכיון שהן מדגימות במסגרת ניסוי מבוקר ורנדומלי, את היתרון הפוטנציאלי של VB-111 לעומת הטיפול המקובל כיום", ציינה ד"ר תמי רחמילביץ, סמנכ"ל לפיתוח קליני ב VBL. "כבר השלמנו גיוס של מעל 25% מהחולות שנדרשות לניסוי, ואנו מצפים לקדם את המחקר באמצעות הרחבתו לאירופה ויפן בהמשך השנה".

 

לצפייה בנתוני אנליזת הביניים בכנס ASCO ראו את הקישור הבא: LINK

 

לדיווח המלא: http://ir.vblrx.com/news-releases/news-release-details/vbl-presents-positive-interim-data-oval-phase-3-pivotal-study


 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני