חדשות

התוצאות החיוביות של אנליזת הביניים בניסוי פאזה 3 של VB-111 למטרת רישום לסרטן השחלות (OVAL) פורסמו בעתון מדעי (הודעת וי בי אל תרפיוטיקס)

04/03/2021

וי בי אל תרפיוטיקס מודיעה כי התוצאות החיוביות של אנליזת הביניים בניסוי פאזה 3 של VB-111 למטרת רישום לסרטן השחלות (OVAL) פורסמו בעתון מדעי

 

האנליזה מראה כי לפחות 58% מהחולות בקבוצה שטופלה עם VB-111 הראו ירידה בביומרקר הסרטני CA-125. נתונים חיוביים אלה הובילו להמלצת ועדת המעקב להמשיך את הניסוי כמתוכנן

 

הנתונים פורסמו באופן מקוון ב-Gynecologic Oncology המכובד, לאחר בחינה ע"י מומחים בתחום

 

ד"ר בראדלי מונק, יו"ר ועדת ההיגוי של ניסוי ה- OVAL וממחברי המאמר, ציין: "המטרה של אנליזת ביניים זו הייתה לקבל מידע ראשוני על פעילות התרופה, באמצעות CA-125 כסמן ביולוגי מאומת במטרה להגדיל את הסיכויים להצלחה בניסוי ואכן התוצאות מאששות זאת. יש צורך חיוני בגישות חדשניות שיש בהן פוטנציאל למנוע את התקדמות המחלה או להאריך חיים של חולות בסרטן השחלות שעמיד לכימותרפיה. VB-111 עם מנגנון הפעולה הייחודי שלה, יכולה להיות תרופה כזאת."

מנכ"ל החברה פרופ' דרור חרץ: "אנו מאמינים כי למנגנון הפעולה הייחודי של VB-111 יש פוטנציאל להאריך חיים של חולי סרטן באופן משמעותי. המסלול המבטיח של ניסוי ה-OVAL , החל בנתוני מאמר זה דרך ההמלצות החיוביות של ועדת הבקרה על הניסוי באנליזות שתוכננו מראש, מחזק את התקווה שלנו כי ל- VB-111 תהיה השפעה משמעותית על סרטן השחלות."

 

לדיווח המלא לחצו כאן

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני