חדשות

הנחיות עדכניות מטעם ה-CDC קובעות כי כמוצא אחרון ניתן לאפשר לעובדים חיוניים שנחשפו לקורונה להמשיך לעבוד (מתוך הנחיות ה-CDC)

03/12/2020

 

עובדים חיוניים אשר ככל הנראה נחשפו לנגיף הקורונה יכולים להישאר במקום עבודתם כמוצא אחרון ורק בנסיבות מוגבלות, כך על-פי הנחיות עדכניות מטעם ה-Centers for Disease Control and Prevention (CDC) בארצות הברית. ההמלצות נוגעות לעובדים שהם אסימפטומטים ולא נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה.

 

במקרים בהם סגירת מפעל עלולה לגרום נזק או סכנה לבריאות או בטיחות הציבור, לדוגמא, עובדים חיוניים אלו יכולים להישאר במקום עבודתם. המלצות אלו ואחרות מופיעות באתר הסוכנות.

 

ההנחיות העדכניות נובעות מעדויות מדעיות חדשות באשר לסיכון להדבקה מאנשים אסימפטומטים או אלו טרם הופעת תסמינים.

 

ההמלצות החדשות כוללות עדכון להנחיות ביניים שפורסמו במהלך חודש אפריל. לדוגמא ההמלצות הראשוניות לעובדים חיוניים לא כללו המלצות לבידוד. עם זאת, המידע העדכני קובע כי למעט מספר חריגים, אלו שנחשפו לאדם עם חשד או עדות לנגיף הקורונה, נדרשים לבידוד למשך 14 ימים.

 

גם ההמלצות לכיסוי פנים עודכנו. בתחילה, ה-CDC המלית לעובדים להקפיד על מסכות פנים למשך לפחות 14 ימים לאחר חשיפה אפשרית. ההנחיות העדכניות מבהירות כי על כל העובדים להקפיד על מסכת פנים במקום העבודה.

 

מעבר לאנשי צוות רפואי וצוותים מטפלים, ההנחיות של ה-CDC תקפות למקומות תעשיה רבים המעסיקים עובדים חיוניים.

 

מתוך הנחיות ה-CDC

 

לידיעה במדסקייפ

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<