הרצאות מצגות

ראיון חגיגי עם ד''ר בלשר - יו''ר הר''י: על הפעילות החברתית, הרשלנות המקצועית, תנאי הקבלה ללימודים, הבלבול בהנחיות הקליניות, הדילמות ועוד.. (בלעדי)

05/10/2004

אין ספק שהסתדרות הרפואית (הר''י)  תחת הנהגתו של ד"ר בלשר עוברת בשנים האחרונות שינויים משמעותיים שבאים לידי ביטוי בעיקר במעורבות גדלה והולכת בנושאים ותהליכים הנוגעים לאיכות שירותי הרפואה לציבור בישראל. על כך, ועל הדילמות בין הצורך לשמור על האינטרסים של הרופאים מול האינטרסים של איכות הרפואה, התוכניות וההתפתחויות תוכלו להאזין ולצפות  בראיון , בקישור שלהלן.

שימו לב שפורמט הראיון מאפשר לכם להאזין בו זמנית לראיון ולצפייה בקטעי עיתונות רלבנטים שונים. שימו לב שהקלקה על קטעי העיתונות תפתח חלון נוסף שיאפשר לכם לעיין במאמר המלא.

האזנה וצפייה מהנים !

לראיון 

במקרה של בעייה טכנית בצפייה - נא הקליקו כאן להסבר והדרכה טכניים.

שימו לב כי במקרה ובמחשב  שלכם לא מותקן רכיב מסויים, המערכת תפנה אתכם לאתר מיקרוסופט להורדת תוכנה מתאימה. בצעו את ההורדה (לחיצה על download באתר מיקרוסופט) באופן חד פעמי, ותוכלו להנות מהאזנה וצפייה בפורמט זה באופן קבוע. במידה ואתם גולשים במסגרת של רשת בארגון/קופה/בית חולים ייתכן שבזמן עומס על הרשת, תקבלו הודעת שגיאה מהרשת המקומית שבה אתם גולשים. במקרה זה, נסו שוב מאוחד יותר, או באמצעות המחשב הביתי...

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<