חדשות

Outburn ו- InterSystems ישתפו פעולה בהכנת ארגוני בריאות וספקי פתרונות בתחום ה- Health-Tech במעבר לדיגיטל

09/11/2021


שיתוף הפעולה יאפשר ליצור ולנהל רשומות רפואיות אלקטרוניות מקיפות ומעודכנות יותר באמצעות תקן ה-FHIR . כתוצאה מכך יוכלו ארגוני בריאות לקבל החלטות מהירות ומדוייקות יותר, לשפר את אופן הטיפול בחולים ולהציל חיים. 

InterSystems, ספקית טכנולוגיית נתונים, תשתף פעולה עם חברת Outburn כדי להציע לספקי שירותי בריאות וספקי פתרונות HealthTech אפשרויות טרנספורמציה דיגיטלית חדשות.

Outburn הישראלית, מתמחה בשירותים לשיתוף פעולה בין-מערכתי ומתמקדת באימוץ תקן ה-  Fast Healthcare Interoperability Resources) FHIR) . התקן מסייע לארגונים וספקי טכנולוגיה בעולם הבריאות להאיץ את המעבר מטיפול ריאקטיבי לפרואקטיבי, בכך שהוא מחבר בין המערכות והפעילויות של הגופים השונים ומקל על חילופי מידע בין ספקי שירות, מערכות, מטופלים, מטפלים, חוקרים ועוד. 

במסגרת השת״פ, תשתמש Outburn בפתרונות ה-IT ובמומחיות שצברה InterSystems בתחום הבריאות, לטובת שיתוף קל ופשוט של מידע דמוגרפי, קליני, פיננסי ועוד – בין הגופים השונים. המוצרים של InterSystems מספקים תמיכה מובנית ל- FHIR כמו גם אינטגרציה, תמיכה בטרנסקציות בהיקפים גדולים, ניהול תהליכים, מעקב אחר הודעות וניטור רציף הנדרש לעולם הבריאות ש"תמיד פועל".

"אימוץ FHIR בארגוני הבריאות יכול להאיץ באופן דרמטי את מהפכת הבריאות הדיגיטלית. טרנספורמציה של הממשקים בין המערכות הפנימיות ואל המערכות החיצוניות יכולה להפחית משמעותית את משך הטיפול ואת הסיכון למטופלים ובמקביל להעלות את איכות הטיפול, וזאת על ידי יצירת תאימות אמיתית ברחבי מערכת הבריאות."  אומר דניאל מכניק,  CTO ומייסד Outburn. "על מנת להשיג זאת ולממש הלכה למעשה את גישת 'המטופל במרכז', על ארגוני הבריאות ליישם את תקן ה- FHIR בפלטפורמת אינטגרציה חזקה ומוכחת, שמאפשרת להפוך נתונים רפואיים למשאבי FHIR תוך כדי עקיבות מלאה - פלטפורמה כמו InterSystems HealthShare Health Connect״.

"טכנולוגיה יכולה לספק פתרונות מוצלחים וארוכי טווח, אך צריך את השותפים הנכונים כדי שזה יצליח", אומר חוסה קוסטה קמפוס, מנהל המכירות הארצי ב-InterSystems ישראל. " אנו גאים בכך ש-Outburn בחרה ב-InterSystems כדי לעזור לה לספק את שירותי הטרנספורמציה הדיגיטלית החדשניים שלה. השותפות הזו היא עוד שלב  בהגשמת חזון מערכת בריאות דיגיטלית אמיתית".

אודות Outburn
Outburn הוקמה מתוך תשוקה עמוקה להאיץ יישומי בריאות דיגיטליים על ידי אפשור של קישוריות באמצעות גישות עכשוויות. Outburn היא החברה הראשונה בישראל המוקדשת כולה לאספקת שירותי אינטראופרביליות ואינטגרציה למערכת הבריאות. החברה היא מחלוצות יישום התקן HL7® FHIR® בישראל והאסטרטגיה שלה היא לתמוך ולהאיץ את אימוצו ברחבי העולם. Outburn היא חברה ב- HL7 International מאז דצמבר 2020.
https://www.linkedin.com/company/outburn-ltd

אודות InterSystems
אינטInterSystems, שהוקמה בשנת 1978, מספקת פתרונות נתונים חדשניים לארגונים שזקוקים למידע קריטי בתחום הבריאות, הפיננסים והלוגיסטיקה ומחוצה לה. פלטפורמות הנתונים מבוססות הענן של החברה פותרות בעיות פעולה הדדית, מהירות ומדרגיות בארגונים ברחבי העולם. InterSystems אף מפתחת ותומכת בניהול נתונים בבתי חולים באמצעות הרשומה הרפואית האלקטרונית האמינה בעולם, וכן רשומות טיפול מאוחדות למערכות בריאות וממשלות באמצעות מארז עוצמתי של פתרונות לשילוב נתונים בתחום הבריאות. החברה מחויבת למצוינות באמצעות תמיכה עטורת פרסים 24/7 ללקוחות ושותפים בלמעלה מ -80 מדינות. InterSystems מוחזקת באופן פרטי והמטה שלה ממוקם בקיימברידג', מסצ'וסטס - ומונה 25 משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו באתר  InterSystems.com  
(*HL7, FHIR  וה-FHIR [FLAME DESIGN]  הם הסימנים המסחריים הרשומים של Health Level Seven International  והשימוש בהם אינו מספק תמיכה על ידי HL7).

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<