הודעות אירגונים

לראשונה בבתי החולים הציבוריים בישראל ובמרכז הרפואי איכילוב: הזמנת תור דרך האינטרנט (הודעת איכילוב)

04/09/2018

המרכז הרפואי איכילוב תל אביב גאה להיות בית החולים הציבורי הראשון בישראל המאפשר לכלל הציבור הזמנת תור ב"לחיצת כפתור" – דרך אתר אינטרנט של המרכז הרפואי. "בית החולים איכילוב גאה להיות שותף מרכזי והחלוץ מבתי החולים בישראל במהלך חשוב זה של הנגשת שירותי המרכז הרפואי לאזרח" מסכם פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב ת"א.

בשורה נוספת לציבור בישראל יוצאת מהמרכז הרפואי איכילוב: מערכת מתקדמת ומקוונת  לזימון תורים באינטרנט הושקה בימים אלה במערך האמבולטורי של ביה"ח איכילוב. המערכת מאפשרת   תהליך ידידותי, נוח ומדויק, מהמחשב או ממכשיר נייד ללא צורך בהמתנה, השארת פרטים או שיחות עם מוקד זימון תורים. המערכת מאפשרת גם  מעקב, ביטול או שינוי מועד התור. הזימון המקוון המלא מתאפשר בשלב זה למגוון מרפאות ושירותים.

מערכת זו הינה שלב נוסף בפרויקט הל"ב – המטופל במרכז - שהינו חלק ממהפכת הבריאות הדיגיטלית. במסגרת הפרויקט, המשותף למשרד הבריאות ולמטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי, פותחו ממשקים למערכת המידע האדמיניסטרטיבית, המאפשרים בחינת תורים פנויים באתר האינטרנט של בית החולים.

בשלבים הבאים של הפרויקט, אותו מוביל משרד הבריאות, יצטרפו שירותים ומרכיבים נוספים כגון "smart chatbot"  שיאפשר שיח דיגיטלי עם המטופל לטובת איתור התור המתאים, סריקת ההפניה ועוד. פיתוח זה הוא פרי שיתוף פעולה בין צוותים של אגף בריאות דיגיטלית ומחשוב, חטיבת המרכזים הרפואיים במשרד הבריאות ושל המרכז הרפואי איכילוב.

בעקבות בית החולים שלנו, מתוכננות הטמעות של המערכת לזימון תורים בבית חולים ברזילי באשקלון ולאחר מכן המערכת תיפרש בבתי חולים נוספים.

מהפכת הבריאות הדיגיטלית הינה המהלך המרכזי שמוביל משרד הבריאות על מנת לשפר את מערכת הבריאות ולהתאים אותה לעתיד. המהפכה רותמת טכנולוגיות חדשניות לשיפור הבריאות וכוללת סדרה ארוכה ומגוונת של פרויקטים הממוקדים בשיפור תהליכים וממשקים בין כל הגורמים הקשורים למערכת על מנת לקדם רפואה שוויונית המתאימה לציבור כולו על צרכי הבריאות השונים שלו.

"בית החולים שלנו גאה להיות שותף מרכזי והחלוץ מבתי החולים בישראל במהלך חשוב זה של הנגשת שירותי המרכז הרפואי לאזרח" מסכם פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב ת"א.

לזימון תור - https://www.tasmc.org.il/Pages/Appointment-Intro-.aspx

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<