הודעות אירגונים

שעות ביקור חדשות במרכז הרפואי זיו

24/01/2016

במסגרת תהליך שיפור איכות ובטיחות הטיפול, המוענק במרכז הרפואי זיו והתחשבות ברווחת החולה, החליטה הנהלת המרכז הרפואי זיו, לאפשר ביקורי משפחות במחלקות האשפוז בשעות קבועות חדשות. 

החל מתאריך 1.2.16 יונהגו שעות ביקור חדשות במחלקות האשפוז ויהיו מעתה: 12:00-14:00 ו- 16:00-21:00.

שעות הביקור החדשות יתקיימו בכל מחלקות האשפוז, פרט למחלקות: טיפול נמרץ כללי, טיפול נמרץ ילדים, טיפול מיוחד בילוד (פגיה), המחלקה לרפואה דחופה (מיון), המחלקה לבריאות הנפש וחדרי הלידה.

מאושפזים הזקוקים לליווי ועזרה, כגון ילדים, מטופלים במחלקה הגריאטרית וכו', יהיו רשאים למלווה אחד גם מחוץ לשעות הביקור, כמו גם מקרים חריגים שיאושרו על ידי הצוות הרפואי.   

ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו מציין, כי שעות ביקור קבועות במחלקות האשפוז מאפשרות לצוותי הטיפול מהלך עבודה תקין והענקת טיפול איכותי ולמטופלים זמן מנוחה הדרוש להחלמתם. "שעות הבוקר בבית החולים מוקדשות לביקורי רופאים וקביעת המשך הטיפול למאושפזים, לכן החלטנו כי שעות הביקור החדשות יחלו החל מ-12 בצהריים, על מנת לאפשר לצוותים הרפואיים לבצע עבודתם ביעילות וללא הסחות. דבר זה יאפשר הענקת טיפול רפואי מקצועי ומיטבי ומנוחה נוספת למאושפזים. בנוסף, שעות הצהריים בין שתיים לארבע גם יוקדשו למנוחת המאושפזים, שהינה הכרחית כחלק מהחלמתם. אנו בטוחים, כי בריאותם והחלמתם המהירה של המטופלים הינה גם בראש מעיניהם של משפחותיהם וחבריהם והם יקבלו בהבנה את הסדרי שעות הביקור החדשים שיטיבו עם המערכת כולה" ציין ד"ר זרקא.   

אתר המרכז הרפואי זיו -  http://www.ziv.org.il

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<