חדשות

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן מחמיר את הדרישות לבדיקות קורונה של מטיילים המגיעים לארצות הברית (מתוך הודעת ה-CDC)

04/12/2021

 

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (Centers for Disease Control and Prevention, או CDC) עדכן כי בכוונתו להחמיר את המגבלות אודות COVID-10 על מטיילים לארצות הברית, כולל דרישה להצגת בדיקה שלילית בתוך 24 שעות מהמראה.  צעד זה נועד לזהות ולהאט את התפשטות וריאנט אומיקרון, אשר זוהה במדינות רבות ברחבי העולם.

 

במרכז לבקרת מחלות ומניעתן פועלים בכדי לשנות את הרגלי הבדיקות של מטיילים ברחבי העולם ככל שלומדים עוד על וריאנט אומיקרון; מטרתם היא לקצר את מהלך הזמנים הנדרש לבדיקה של כל המטיילים ליממה לפני ההמראה לארצות הברית.

 

מומחים מטעם מערכת הבריאות בוחנים אם הדרישות הנוכחיות למטיילים בינלאומיים הן הדוקות דיו. תחת החוקים החדשים, אלו שהשלימו את כל מנות החיסון יכולים להשלים בדיקה עד 3 ימים לפני ההמראה.

 

עדיין לא נמסר מתי הנחיות אלו יכנסו לתוקף ועד לנקודה זו, ב-CDC עדיין ממליצים לכל המטיילים להשלים בדיקה 3-5 ימים לאחר הגעה לארצות הברית. מטיילים לא מחוסנים צריכים להיות בבידוד למשך שבעה ימים לאחר הגעה, גם אם נמצאו שליליים בבדיקה לנגיף.

 

ב-CDC שוקלים גם להציע לכלל המטיילים – כולל תושבי ארצות הברית – להשלים בידוד עצמי למשך שבוע לאחר הגעה, גם אם תוצאת הבדיקה שלילית. אלו שלא ימלאו אחר ההנחיות עשויים לעמוד בפני עונשים וקנסות. עם זאת, בממשל הפדראלי יש השואלים אם חוקים אלו קפדניים מדי או אף ברי אכיפה.

 

מתוך הודעת ה-CDC

 

לידיעה במדסקייפ

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני