חדשות

ביו ויו מדווחת על מכירה ראשונה של 2 מערכות DeNovo (הודעת החברה)

19/11/2020


רחובות, 19 בנובמבר 2020, חברת ביו ויו, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, העוסקת במחקר ופיתוח, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות המסייעות בגילוי סרטן, מדווחת היום על השלמת מכירה ראשונה של 2 מערכות דימות מסוג DeNovo למעבדה מובילה בארה"ב, לאחר השלמת תהליך הרצה והערכה של המערכת באותה מעבדה. .

מערכת הDeNovo-, פרי פיתוחה של החברה, הינה מערכת מתקדמת המשלבת מיקרוסקופיה אוטומטית נשלטת תוכנה, המשלבת אלגוריתמי בינה מלאכותית ו-Deep Learning לעיבוד תמונה לצורך זיהוי תאים סרטניים מבדיקת דם פשוטה. בדיקה זו ידועה בשם "ביופסיה נוזלית" ונועדה להשלים ולענות על אתגרים הקשורים בביצוע ביופסיית רקמה סטנדרטית.

מערכת הדימות והאנליזה המתקדמת של ביו ויו תוכננה לספק מגוון יכולות במטרה להפוך  ההליך הידני הסיזיפי של זיהוי ואפיון תאי גידול ממחזור הדם, לתהליך אוטומטי, מהיר, בעל יכולת הכלה ואנליזה של מספר רב של דוגמאות, התואם את דרישות השימוש הקליני במעבדות  ובתי החולים ברחבי העולם.

החברה רואה במכירת מערכות ה-DeNovo הנה אבן דרך בפרויקט פיתוח וייצור מערכת ראשונה מסוגה, המתבססת על ידע, טכנולוגיה וניסיון החברה בתחומי האופטיקה, הביולוגיה, ועיבוד התמונה, כמו גם הבנת האתגרים והתפתחות הטכנולוגיה בתחום גילוי הסרטן, ניטורו והטיפול בו. מכירה זו הינה תוצאה ממאמציה השיווקיים של החברה ומעורבותה בתחום הביופסיה הנוזלית.

מנכ"ל ביו ויו ד"ר אלן שוויבל ציין כי "החברה פועלת להרחבת המכירות של מערכות ה-DeNovo ותשקיע בשיווק באזור אסיה בכלל ובשוק הסיני בפרט, אשר מיועדת להגדיל חשיפת המערכת בפני בתי חולים וגופים מסחריים רלוונטיים מובילים נוספים מטריטוריות גיאוגרפיות שונות".

אודות ביו ויו:
החברה מפתחת ומשווקת מערכות ממוחשבות לסריקה וסיווג תאים באמצעות מיקרוסקופיה פלורוסנטית  ומיקרוסקופית אור.  מוצרי ביו ויו מיועדים לשימוש באבחון in-vitro ככלי עזר לפתולוג בגילוי, סיווג וספירת תאים בהתבסס על צבע, חוזק, גודל, דפוס וצורה, ומיועדים לבדיקות אונקולוגיות. כמו כן, לחברה יכולות ייחודיות המאפשרות אנליזה ודיווח בעזרת אפליקציית אינטרנט, המאפשרת זמינות האינפורמציה ומתן מענה מהיר ומקצועי, ללא תלות במיקום המומחה מבצע האנליזה.   

למידע נוסף אודות הטכנולוגיה של ביו ויו וידיעות נוספות ניתן ליצור קשר בכתובת: info@bioview.co.il או לבקר באתר האינטרנט של החברה: www.bioview.com  .

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני