חדשות

האיגוד לרפואה פנימית מברך את ד''ר דרור דיקר על בחירתו להדלקת משואה ביום העצמאות הקרוב

29/03/2021

הודעת האיגוד לרפואה פנימית

"גאים על הבחירה באחד מאיתנו: ד"ר דרור דיקר, מנהל מחלקה פנימית, להדליק משואה ביום העצמאות"

הצדק, סוף סוף נעשה! האיגוד לרפואה פנימית משגר ברכה חמה לד"ר דרור דיקר, מי ששימש כיו"ר הקודם של האיגוד (לפני היו"ר הנוכחי, פרופ' אבישי אליס), ומי שהתמנה רק החודש לעמוד בראש האיגוד האירופאי לרפואה פנימית, על הבחירה בו להדליק משואה ביום העצמאות כמנהל מחלקה פנימית קורונה בבית חולים השרון.

מברך פרופ' אבישי אליס: "ההתרגשות גדולה והגאווה רבה. סוף סוף מתפזרים העננים מעל המושג הערטילאי "צוותי רפואה", ויש הכרה פומבית בתפקיד המכריע, שממלאת הרפואה הפנימית בטיפול בחולי הקורונה בבתי החולים".

לדבריו, "גם היום, בחול המועד פסח, אנחנו בעיצומו של קרב להבראת חולי הקורונה הפעילים במחלקות פנימיות קורונה, ובצד כך, להבראת מחלימי הקורונה, שמאושפזים במחלקות הפנימיות השגרתיות ושאר החולים שלנו, שגודשים את המחלקות בתפוסות גבוהות.
ידידי וחברי, דרור, מגלם בשנה החולפת את התגייסותנו הפנימאים לחזית המאבק, את המסירות ואת תחושת השליחות, שמלווה אותנו ביומיום. אני אישית נרגש על הבחירה בו ושמח לברכו בשם האיגוד".

הערת המערכת: בנימה אישית, אנו מצטרפים גם כמובן לברכות וגאים לציין שד"ר דיקר היה העורך הראשון של אתר אי-מד בעת הקמתו אי שם בשנת 2000 ....

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<