חדשות

אנלייבקס מדווחת על תוצאות ביניים חיוביות בבטיחות וביעילות תרופת ה-Allocetra לטיפול בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה

13/11/2019
אנליזת ביניים המשווה בין חולים המטופלים ב-Allocetra לבין 37 חולים עם ספסיס בדרגה חמורה, עם מקור ודרגת זיהום זהים, אשר אושפזו באותו בית חולים, הדגימה את הפוטנציאל של ה-Allocetra במניעת קריסת מערכות בחולי ספסיס
 
אנלייבקס תרפיוטיקס, חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים, הודיעה היום על תוצאות ביניים חיוביות בבדיקת יעילות מהניסוי הקליני המתנהל של החברה שלב Ib בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה. אנליזת הביניים מבוססת על נתונים מ-43 חולים עם ספסיס בדרגה חמורה, כולם אושפזו במרכז הרפואי הדסה, אחד מבתי החולים הגדולים והמוערכים בישראל. 6 חולים טופלו ביחידת טיפול נמרץ של הדסה וטופלו ב-Allocetra, בעוד 37 חולים אחרים טופלו בקבוצת ביקורת בטיפול המקובל כיום במהלך 2016-2019, ולא קיבלו Allocetra.
 
יו"ר החברה שי נוביק ציין עוד כי "אנו מעודדים מתוצאות הביניים האלה. Allocetra היא תרופה פוטנציאלית משמעותית לאנלייבקס, ואנו מצפים לקבל נתונים קליניים נוספים. אנו מקווים להשלים את הניסוי הנוכחי עד סוף 2019 ולדווח על תוצאות יעילות סופיות מעט לאחר מכן. שוק הספסיס מוערך בכ-34 מיליארד דולר בשנה, ואין פתרונות מספקים. אנחנו מקווים ש Allocetra תוכל למנוע קריסת מערכות ותמותה בחולים אלו".
 

קישור לדיווח המלא: לחצו כאן בבקשה
 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<