טכנולוגיות רפואיות

מנכ”ל מדטרוניק ישראל, ירון יצהרי, הודיע על פרישה מהחברה

יצהרי מסיים קדנציה של 5 שנים כמנכ”ל לפני כן כיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברת המכשור הרפואי מדטרוניק, יצהרי הוביל את מדטרוניק לחזית שוק הרפואה המתקדמת בישראל, וכעת פונה לאתגרים חדשים.

ירון יצהרי (48), מנכ”ל מדטרוניק בחמש השנים האחרונות, הודיע על פרישתו מהחברה. יצהרי, רו”ח בהשכלתו וכן בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר במשפטים, הצטרף למדטרוניק לפני מעל לעשור והשתלב בתפקידי ניהול מגוונים עד למינויו כמנכ”ל. בשנות כהונתו כמנכ”ל מדטרוניק ביצעה בישראל השקעות עתק כ- 3 מיליארד דולר ברכישת חברות בישראל והגדילה את פעילותה העסקית. יצהרי גם הקים את איגוד תעשיות המד-טק בישראל המאגד את החברות הרב לאומיות ובין לאומיות המובילות בעולם הפועלות בישראל ומשמש כיו”ר ומנכ”ל הארגון.

יצהרי גם ייעץ למשרד הבריאות בתכנון בתי החולים העתידיים כיצד להפחית מגע עם חולים והגעה לבתי החולים באמצעות טכנולוגיה שמאפשרת למטופל שירותים אמבולטורים וניטור בביתו.

בהובלתו מדטרוניק יצרה שיתופי פעולה גם עם קופות החולים מכבי וכללית, במסגרתם היא עושה שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית, שמשמשות כתומכות החלטה על סמך ביג דאטה.
חטיבת הפתרונות שהקים בונה כיום בתי חולים, מציידת אותם בכל הציוד הנדרש ומתפעלת אותם. לפני 3 שנים בהובלת יצהרי מדטרוניק פתחה מחלקה קרדיולוגית חדשה בבית חולים שיקומי בבית לחם, בשיתוף עם בית החולים אימפריאל בלונדון, הכוללת תכנון, גיוס רופאים וצוותים, הדרכות לאחים ואחיות בירדן, עבודה מול הממשל ברשות הפלסטינית, מול מתאם הפעולות בשטחים ומול גופים רפואיים בישראל. המחלקה מנוהלת תפעולית על ידי מדטרוניק עד היום.
ההערכות הן כי יצהרי פונה לתפקיד בכיר בתחום ההשקעות בבריאות.

 החברה טרם הודיעה על זהות מחליפו של יצהרי.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים