אונקולוגיה

עמותת “חברים לרפואה” בפנייה לציבור: “תרמו תרופות וכסף עבור מפוני הדרום ועבור השלמת ציוד רפואי מתקדם לכוחות הביטחון”

WAR ISRAEL GAZA

ביקושים לתרופות ולציוד רפואי לעשרות אלפי תושבי הדרום

ישראל נמצאת בעיצומה של מלחמה קשה וכואבת. עמותת “חברים לרפואה” (ע”ר) האוספת תרופות עבור מי שנזקק להן, נרתמה בימים האחרונים כדי לסייע לאזרחים תושבי הדרום שפונו מביתם בבהילות ונזקקים לתרופות וציוד רפואי מיידי אותם הם מתקשים להשיג, ומסייעים גם בהשגת ציוד רפואי מתקדם לכוחות הביטחון. לאור הדרישות והבקשות הרבות לתרופות וציוד כתוצאה מהמצב הנוכחי, בעמותה פונים לציבור ומבקשים סיוע – באמצעות תרומה כספית (המיועדת לרכישת תרופות וציוד רפואי) או תרומת תרופות וציוד רפואי מסייע. בעמותה מציינים כי יש כרגע חוסרים בתרופות וציוד רבים – גם בתרופות בסיסיות וציוד בסיסי עבור אלפי משפחות שנאלצו לעזוב את ביתם ואת המרפאות שלהם, וגם בציוד מתקדם יותר כמו ציוד החייאה ומכשירי אולטרא-סאונד ניידים, בנוסף לשיפור ציוד קיים עבור יחידות צבאיות.

ברוך ליברמן, מייסד ומנכ”ל “חברים לרפואה”: “מיד עם פרוץ המלחמה הקמנו במהירות מרכז לוגיסטי שמטרתו לאסוף תרופות וציוד רפואי המשרת בימים אלה גם את מפוני הדרום וגם את כוחות הביטחון. את כל זאת, אנו עושים במקביל לעבודתנו הרגילה, שהיא אספקת תרופות לעשרות אלפי חולים שנזקקים להן מדי חודש. מיום ראשון האחרון ובמשך ארבעה ימים חילקנו ציוד רפואי לאלפי אנשים בשווי כספי של למעלה ממיליון שקלים, אבל זה רק קצה הקרחון – והצורך בשטח גדול פי כמה. אנו עושים את המרב כדי לנסות ולענות על כל הבקשות, אבל אנו מקבלים המון פניות ולצערנו מתקשים כרגע לענות על הצורך. שמנו לעצמנו למטרה לא להפקיר אף חולה ואף פצוע, אבל כדי שנוכל לעשות זאת, לדאוג לתרופות ולציוד הנדרש ולאמצעים לשנע אותם למי שזקוק להם – אנו זקוקים לעזרת הציבור באופן מיידי”.

הפרטים לתרומות: https://www.haverim.org.il/donations (ניתן לתרום בהעברה, הפקדה לחשבון או באונליין דרך אשראי, ביט ופייפאל). ניתן לתרום גם באמצעות העברה בנקאית ל’חברים לרפואה’, בנק לאומי,  סניף 856, חשבון 2838795.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

    אחיות ואחים יקרים,

    לרגל יום האחיות והאחים המצוין היום, 16 באפריל 2024, אנו מצדיעים לכם ומוקירים את פועלכם.

    אתם, הגיבורים שנלחמים על חייהם של חיילים ושל אזרחים, ולא משנה באילו תנאים, וזאת באומץ, בגבורה וללא פשרות, ראויים לכל הערכה.
    תודה רבה בשם חברת e-Med ובשם המדינה כולה.