אנדוקרינולוגיה ילדים

Medidata משיקה myMedidata Registries לשינוי המודעות ולהגברת שיתוף הפעולה ושימור המטופלים בניסויים קליניים


  • myMedidata Registries – פתרון טכנולוגי המרחיב את פורטל  myMedidata למטופלים ומעניקה מענה לצורך חשוב בפיתוח הקליני, על ידי שיתוף מידע על המטופלים לפני ואחרי הניסוי.


  • למפתחי תרופות, חיסונים, מכשירים רפואיים וארגוני מחקר יש כעת גישה לפורטל המטופלים המאוחד והמקיף ביותר בתעשייה המאפשר ניסויים קליניים מבוזרים.

Medidata, חברת בת של דאסו סיסטמס, השיקה את myMedidata Registries, טכנולוגיה חדשה המרחיבה ומחזקת את פורטל המטופלים myMedidata על מנת להגביר את השיתוף עם מטופלים לפני ואחרי ניסוי קליני (למען מעקב ארוך טווח / השגחה בטיחותית). כתוצאה מכך, היא מאפשרת למטופלים ללמוד בהרחבה על ההזדמנויות בנוגע לניסויים קליניים ומספקת להם חוויה המאפשרת את השתתפותם הפעילה לאורך כל תהליך הניסויים הקליניים שלהם. כיום ישנה התעניינות גוברת בניסויים קליניים מבוזרים ואימוצם, myMedidata Registries מעניקה למטופלים תמיכה רציפה בעת הניסוי ומחוצה לו עם גישה לפורטל אחד הנותן מענה לכל צרכי המחקר שלהם – ומעניקה מעורבות מתמשכת בפורטל אחד לכל החיים.

סוגיות הקשורות למודעות המטופלים והגישה שלהם לניסויים קליניים מהווים חסמים בפני השתתפותם כבר שנים רבות. על פי המרכז למידע ולימוד על ההשתתפות במחקרים קליניים (CISCRP), רק 25 אחוז מהמשתתפים דיווחו כי הם “בטוחים מאוד” ביכולתם למצוא מחקר קליני.[1] לעומת זאת, 98 אחוז מהמשתתפים במחקר היו מוכנים להשתתף במחקר קליני נוסף, למרות שרבים דיווחו כי מעולם לא שמעו מאיש לאחר סיום המחקר, בין אם זה לגבי תוצאות הניסוי הקליני, החזרת נתוני המטופל, מכתב תודה או הזמנה למחקר חדש.[2] אנשים אלא לעולם לא הרגישו שהם שותפים, ולכן מחזור הגיוס הקלסי מתחיל מחדש עם כל ניסוי חדש.

“יש צורך ב- myMedidata Registriesעכשיו, בעת הזו,” אמרה אן מארי מרקוריו, סניגורית מטופלים ומטפלת מכובדת, וחברה ב-Patient Insights Team של Medidata. “קהילת המטופלים זקוקה לדרך מהירה, קלה ובטוחה כדי להפוך את חבריה לשותפים במחקר הקליני. המסר שלי הוא: אל תפספסו – ככל שמצטרפים יותר, כך נוכל להשיג ראיות מדעיות כדי להבין טוב יותר ולטפל במחלות.”

myMedidata Registries בנויה ישירות על ה-Medidata Clinical Cloud, הפלטפורמה הטכנולוגית המאוחדת היחידה המוקדשת למחקר קליני, והיא מספקת חינוך, בדיקות מקדימות, איסוף נתוני מטופלים והזדמנויות לביקורים באמצעות וידאו לפני שהמטופל נוסע לאתר הפיזי או נרשם למחקר. נותני חסות לניסויים קליניים וארגוני מחקר חוזיים (CRO) המשתמשים ב-myMedidata Registries נהנים מקשר ישיר ומאובטח עם משתתפי הניסוי באמצעות הודעות והתראות, המאפשרים להם לייעל את ההשתתפות בניסוי ולהגביר את המודעות למוצר ולניסוי.

“myMedidata Registries נועדה לשנות את חוויות המטופלים בניסוי הקליני מתהליך עסקי ולא אישי לתהליך רציף ומשתף שמעמיק את היחסים בין המשתתפים, נותני החסות ואתרי הניסוי”, אמרה קלי מקי, סגנית נשיא, רישומי חולים וגיוס עובדים ב-Medidata. “שינוי זה מגדיר מחדש את הפתרונות הטכנולוגיים של Medidata מקצה לקצה, מהווה התקדמות גדולה עבור תעשיית מדעי החיים, ומספק למטופלים אופציה חדשה להמשך בטיפול.” כדי לראות כיצד ה-registry עובד לחץ כאן.

myMedidata Registries – שהוצגו לראשונה בארה”ב ולאחר מכן במדינות אחרות – מספקת לנותני החסות מערכת אקוסיסטם מאוחדת אחת לזיהוי מטופלים, ביצוע מחקרים ותקשורת עם מטופלים בסיום המחקר, כולל החזרת נתוני מטופלים. ברגע שטיפול תרופתי, חיסון או מכשור רפואי חדש משווק, myMedidata Registries מאפשרת לנותני חסות ו-CRO להמשיך לתקשר עם המשתתפים בעת שיש צורך במעקב ארוך טווח (LTFU) ונדרשת השגחה בטיחותית. רגולטורים דורשים LTFU באלפי מחקרים, כאשר, לדוגמא, טיפולים באמצעות גנטיים אנושיים דורשים מעקב במשך 15 עד 30 שנים ומעלה. בנוסף, ניתן להשתמש myMedidata Registries כדי לסייע בהעברת מטופלים מניסויים קליניים משלב 2/3 לשלב 4.

Medidata Patient Insights ו-Patient Centricity by Design

MyMedidata Registries תוכננה על ידי מטופלים עבור מטופלים, בשותפות עם צוות ה-Medidata Patient Insights. הצוות המסור של התומכים במטופלים של Medidata משתמש בתהליך ה-Patient Centricity by Design (PCbD) שמחדיר את הפרספקטיבה של המטופל למחזור החיים של פיתוח תוכנה כדי ליצור פתרונות טכניים המשפרים את החוויה הכוללת של המטופל באינטראקציות מחקריות קליניות. יוזמת ה-PCbD זכתה במקום הראשון בפרסי ה-2021 SCOPE Participant Engagement Awards.

ה-myMedidata Patient Portal

myMedidata הינה פורטל מטופלים כוללני מבוסס-אינטרנט, המספק את כל היכולות של הפתרונות של Medidata הייעודיים למטופלים לצורך הסכמה אלקטרונית והערכת תוצאות קליניות (eCOA) יחד עם ביקורי חוקר/מטופלים בשידור חי בוידאו באמצעות myMedidata LIVE, הכל דרך ממשק מבוסס-אינטרנט אינטואיטיבי אחד. באמצעות myMedidata, מטופלים יכולים להשתמש בכל מכשיר מקוון בכדי ללמוד, להירשם ולהשתתף בפעילויות בניסויים קליניים. עם יותר מ-20 שנות חדשנות, Medidata מציעה גישה יעילה ואמינה לניסויים קליניים מבוזרים.

Medidata היא חברה בת בבעלות מלאה של דאסו סיסטמס אשר, יחד עם פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שלה, עומדת להוביל את השינוי הדיגיטלי של מדעי החיים בעידן הרפואה המותאמת אישית עם הפלטפורמה המדעית והעסקית הראשונה בעולם מקצה לקצה, ממחקר ועד מסחור.

אודות Medidata

Medidata מובילה את השינוי הדיגיטלי של מדעי החיים, ויוצרת תקווה למיליוני חולים. Medidata מסייעת לייצר ראיות ותובנות המסייעות לחברות תרופות, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי, ואבחון, וחוקרים אקדמיים להאיץ ערך, למזער את הסיכון ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר. למעלה ממיליון משתמשים רשומים ביותר מ-1,700 חברות לקוחות ושותפים משתמשים בפלטפורמה הנפוצה ביותר בעולם לפיתוח קליני, ונתונים מסחריים ומוחשיים. Medidata, חברת בת של דאסו סיסטמס, ממוקמת בעיר ניו יורק עם משרדים ברחבי העולם כדי לענות על צרכי לקוחותיה. גילו עוד ב-www.medidata.com ועקבו אחרינו ב-@Medidata

Medidata הוא סימן מסחרי רשום של Medidata Solutions, Inc., חברה בת בבעלות מלאה של דאסו סיסטמס.

אודות Dassault Systèmes

דאסו סיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, הינה קטליזטור לקידום אנושי. אנו מספקים לעסקים ולאנשים סביבות ווירטואליות על מנת  לדמיין חידושים בני קיימא. הפתרונות המובילים של דאסו סיסטמס משנים את האופן בו מוצרים מתוכננים ומיוצרים. על ידי יצירת תאומי חוויה וירטואליים של העולם האמיתי באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE ויישומים שלנו, הלקוחות שלנו פורצים את גבולות החדשנות, הלמידה והייצור. החברה מביאה ערך ליותר מ-290,000 לקוחות ללא קשר לגודלם, בתעשיות השונות במעל ל-140 מדינות. למידע נוסף בקרו ב- www.3ds.com

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים