הרצאות מצגות

אי-מד - עדכון תקופתי לתעשייה ולמנהלים הרפואיים וראשי האיגודים: התנופה נמשכת !

04/03/2009

בצל במשבר שמאיים על הכלכלה בעולם ובארץ, אנו שמחים להביא דווקא כמה עדכונים מעודדים המצביעים על המשך התנופה והעשייה..למרות משבר.. :

  1. אתר האינטרנט של החברה הישראלית לפדיאטריה בקהילה (חיפ"א) עבר להמשך פיתוח וניהול של אי-מד. האתר מיועד לשרת גם את החברה הישראלית לפדיאטריה קלינית (חיפ"ק) ואיגוד רפואת הילדים.
  2. אתר האיגוד לראומטולוגיה הועבר להמשך פיתוח וניהול של אי-מד. במקביל להעברת האתר פתחנו באי-מד גם מדור חדש לראומטולוגיה שיפעל לצד אתר האיגוד.
  3. נפתח מדור גנטיקה ולצידו אתר האיגוד לגנטיקה בניהול אי-מד
  4. נפתח מדור לקרדיולוגיה פדיאטרית, במקביל להקמת אתר האיגוד לקרדיולוגיה לילדים המנוהל ע"י אי-מד
  5. אתר הסתדרות הרוקחים - מוקם בימים אלה ובקרוב יועלה לאוויר בניהול אי-מד.
  6. מערכת ניהול הסקרים שלנו,    Medical Electronic Survey System (ובקיצור - MESS ) שבאמצעותה בוצע סקר ה-ACSIS 2008 , משולבת כעת במס' פרוייקטים חדשים המבוצעים במסגרת שת"פ אסטרטגי ומקצועי עם ההסתדרות הרפואית.  
  7. בחירות באתר האיגוד - מערכת ניהול החברים שלנו מאפשרת כעת ביצוע בחירות לאיגוד באמצעות אתר האיגוד - בימים אלה מתבצעות הבחירות לועד האיגוד הקרדיולוגי באמצעות אתר האיגוד, והאפליקציה בהחלט זמינה ואפשרית לכלל האיגודים הרלבנטים.
  8. רייטינג- בחודש האחרון נרשמו 1,992,996 דפים נצפים באתר. זוהי עלייה משמעותית ביותר בהשוואה לנתוני חודש דצמבר 2008 (כמות דפים נצפים של 1,288,128 ) וחודש ינואר 2009 (כמות של 1,696,035) . פירוט לפי תחומי התמחות בהמשך.

אנו מאמינים שההתפתחויות והמגמות שלעיל מצביעים על המשך ואף חיזוק המגמה החיובית של התפתחות האתר, שיתופי פעולה עם הקהילה הרפואית. אנו שמחים לציין גם ששיתופי הפעולה המצויינים עם התעשייה נמשכים הן במסגרת פעילויות באתרי האיגודים, תמיכה בפעילויות קידום והעמקת מידע, לרבות פאנלים במסגרת הג'ורנאל קלאב, הרצאות מכנסים, ולאחרונה גם פורומי מומחים המיועדים לסייע לציבור הרופאים באמצעות מתן ייעוץ ומענה לשאלות. בהקשר זה אפשר לציין את שתוף הפעולה המצויין עם חברת יוניליבר באתר emed health club ועם חברת רוש בפורום המיוחד לסרטן המעי הגס.

נשמח לבחון יחד אתכם כל יוזמה ורעיון !

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני