הרצאות מצגות

נפתח ביה''ס האינטרנטי הראשון ל-COPD , בחסות המקצועית של איגוד רופאי הריאות

13/07/2010

 בי"ס אינטרנטי נוסף (הראשון שהוקם ועדיין פועל במרץ הוא ביה"ס לסוכרת) לניהול COPD  נפתח כעת באתר הלימודים המקוונים של e-Med, אתר ה-ISTUDY .

 

לתכנית הקורס, מרצי הקורס ודברי הסבר כלליים – נא הקליקו כאן.

 

לאחר ההצלחה של ביה"ס לסוכרת מטעמה של האגודה הישראלית לסוכרת (אי"ל)  בו נוטלים חלק כבר כ-500 אנשי מקצועות הרפואה, נפתח כעת, במתכונת דומה, ביה"ס ל-COPD .

 

כל התכנים המקצועיים נקבעו והוכנו ע"י מומחים מהאיגוד לרפואת ריאות. את ביה"ס ל-COPD מנהל אישית יו"ר האיגוד לרפואת ריאות, ד"ר גרשון פינק. 


בסקר שנערך לאחרונה מול משתתפי ביה"ס לסוכרת נמצא שרוב מוחלט של המשיבים דיווחו על הפקת תועלת, עניין ושביעות רצון רבה מאוד מהקורס, וכן נכונות גבוהה להשתתף בקורסים אינטרנטיים דומים.

אין ספק שלגמישות (ניתן להשתתף בשיעורים בהתאם לנוחיות ולהעדפות של כל משתתף) , לפוטנציאל ההשתתפות הבלתי מוגבל, לקשר הישיר והבלתי אמצעי בין המשתתפים למרצים (ניתן לשאול שאלות את המרצים במהלך ההרצאות והקורס), ללמידה באמצעות שאלוני הערכה עצמית אינטראקטיביים, להכרה המקצועית המלווה את הקורס לרבות תעודה המעידה על סיום בהצלחה, ליכולת לתקשר ולשתף ולמעשה ליצור מעין קהילת מומחים שיש לה עניין בנושא ביה"ס באמצעות פורום פעיל, ולאפשרות לתת משוב מקוון למרצים – ערך ותועלת רבים ההופכים אמצעי זה לכלי עדכון ולימוד יעיל ונוח.


מבחינת האיגודים היוזמים פרויקטים כאלה זוהי כמובן דרך מצויינת מבחינת האיגוד לממש את הייעוד והחזון של האיגוד בהעברת הידע והכלים למתמחים ולרופאים בתחומי התמחות אחרים שלהם עניין וצורך בהעמקת הידע והפרקטיקה. כמו כן, בהשוואה לשיטות לימוד אחרות כמו כנסים ומפגשים פרונטלים מדובר בשיטה מאוד יעילה מבחינה כלכלית ומקצועית.

בשבוע שעבר, במסגרת כנס רפואת משפחה הושק באופן חגיגי ביה"ס ל-COPD בדוכן של חברת אסטרה-זנקה, נותנת החסות הבלתי תלויה לבי"ס זה.  לפניכם תמונות וצלילים מאירוע ההשקה...

 











מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<