הודעות אירגונים

לקראת יום הסוכרת הבינלאומי שיצוין בחודש נובמבר - שיתוף פעולה חדש בין רשת ניו פארם למרכז DMC לטיפול בסוכרת:

05/11/2012

מה שלום הסוכרת שלך?
רשת ניו פארם תעמיד לרשות הלקוחות עמדות בדיקה בסניפים בהן צוות מקצועי המתמחה בטיפול בסוכרת יבצע במקום בדיקת 
HbA1c - (בדיקת המוגלובין מסוכרר) לאבחון חשד להימצאות סוכרת ובדיקת רמת האיזון במידה והינך סוכרתי

הסוכרת הפכה לאחת המחלות הנפוצות ביותר בישראל ובעולם בשנים האחרונות. בישראל כ- 435,000 אנשים עם סוכרת, ועוד כ- 200,000 אנשים שאינם יודעים שהם חולים בסוכרת. זוהי מחלה שעדיין אין לה מרפא, אם כי שילוב של דיאטה, טיפול תרופתי ופעילות גופנית, יכולים להבטיח לחולים בה איכות חיים טובה.

יום הסוכרת הבינלאומי יצוין בתאריך 14.11, ובמסגרת חודש נובמבר יפעלו סוכרתיים, בני משפחותיהם וצוותים רפואיים בארץ ובעולם במטרה משותפת להעלות את המודעות לסוכרת בקרב הציבור.

לקראת חודש זה, רשת ניו פארם חברה למרכז הרפואי DMC, מרכז לטיפול בסוכרת המציע תחת קורת גג אחת טיפול רב-תחומי ומקצועי של מיטב הטכנולוגיה והמומחים לסוכרת בישראל.

במסגרת שיתוף הפעולה יוענק שירות בדיקות  במספר סניפים מרכזיים של הרשת, בהם יוצבו עמדות בדיקה שיאוישו ע"י צוות מקצועי מטעם מרכז DMC. ללקוחות תינתן האפשרות לבצע במקום בדיקת HbA1c: בדיקת המוגלובין מסוכרר - בדיקה זו מראה מהו ממוצע רמות הסוכר בשלושת החודשים שחלפו, היא תתבצע ע"י לקיחת טיפת דם מהאצבע והתוצאות מתקבלות במקום תוך 5 דקות. ההמוגלובין הוא חלק מכדורית הדם האדומה, הנושאת חמצן לתאי הגוף. הגלוקוז בזרם הדם נקשר לחלבון שבתוך ההמוגלובין ויוצר קשר המכונה המוגלובין מסוכרר HbA1c. ככל שרמת הסוכר בדם גבוהה יותר, כך נקשר יותר גלוקוז לחלבון שבתוך ההמוגלובין וכתוצאה רמת ההמוגלובין HbA1c עולה. בדיקה זו יכולה לאבחן  הימצאות סוכרת, וכן בודקת האם הטיפול הקיים לסוכרתי יעיל ומשיג את מטרותיו.

קרולין חישין-בץ, מנכ"לית מרכז DMC: "המטרה החשובה העומדת לנגד עינינו כל הזמן היא העלאת המודעות לחשיבות הטיפול בסוכרת ומניעתה. סוכרת היא מחלה כרונית, אך אם מטפלים בה נכון אינה חייבת לגרום לסיבוכים. במרכז DMC אנו מאמינים כי כל סוכרתי יכול לנהל חיים מלאים ובריאים, ככל האדם, במידה ויש לו את הכלים המתאימים והנכונים לטיפול בסוכרת."

ענת נטיב סמנכ"ל שיווק ברשת ניו פארם: "רשת ניו פארם ערה להיקפי מחלת הסוכרת, שהפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר שכיחה. הצוות המקצועי של הרשת מתעדכן כל העת במחקרים בתחום של הימנעות וטיפול במחלה. ידוע ששילוב של דיאטה, טיפול תרופתי ופעילות גופנית, יכולים להבטיח לחולים בה איכות חיים טובה. רשת ניו פארם מבקשת להנגיש ללקוחותיה את האפשרות להיבדק, לתת להם אפשרות לקבל תוצאות מהירות (תוך 5 דקות) ולקבל אינדיקציה על המצב הרפואי שלהם. בניו פארם מבקשים כל העת לתת ללקוחות ערך מוסף, וכעת במסגרת יום הסוכרת הבינלאומי אנחנו מבקשים לסייע להעלאת המודעות למחלה בקרב הציבור, ולעזור באבחון המחלה."   

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<