הודעות אירגונים

חברה ישראלית קיבלה אישור שיווק אירופאי למוצרי הצערת פנים

17/01/2018


חברת הפארמה: "לומינרה דרם" היא החברה הישראלית הראשונה בתחום הרפואה האסתטית, לקבל אישור זה לייצוא ושיווק לאירופה של מוצרי מילוי לפנים.

חברת 'לומינרה דרם' הישראלית מלוד, קיבלה אישור CE לייצא ולשווק באירופה שני קווי מוצרים נוספים: הידריאליקס לידוקאין (חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מצולבת, בתוספת החומר המאלחש: לידוקאין), ו"הידריאל" (סקין בוסטר, המבוסס על חומצה היאלורונית לא מצולבת ומיועד לשיפור איכות עור הפנים, הצוואר והידיים).
בעקבות זאת מתבססת החברה במועדון האירופאי היוקרתי בו נמצאות מספר מצומצם של חברות בתחום הרפואה האסתטית.
מוצרים אלו מצטרפים לשלושה קווי מוצרים נוספים של החברה (קריסטליס, קריסטליס לידוקאין והידריאליקס), אשר משווקים באירופה בשנים האחרונות..

לדברי ד"ר ליאת גולדשייד זמירי, מנכ"לית לומינרה דרם: "האישור, שניתן, להידריאליקס לידוקאין עם החומר המאלחש, הוא הישג משמעותי, בקנה מידה עולמי! האישור מאפשר לנו לשלב חומר תרופתי במוצר למילוי קמטים. עמדנו לשם כך בתקנים מחמירים ביותר, ועברנו בחינות של רשויות פארמה עולמיות. האישור ממצב את לומינרה דרם ברשימת 10 החברות המובילות בעולם בתחום הרפואה האסתטית".

גולדשייד זמירי מוסיפה: "הידריאל, קו המוצרים הנוסף, שאושר, מגיע בשלושה ריכוזים שונים. כיום, אין בעולם עוד חברה, המציעה מגוון מוצרים נרחב כל כך בתחום ה"סקין בוסטרס" (מוצרים לריענון העור). שלושת המוצרים בריכוזים השונים יאפשרו טיפול מותאם למטופלים, על פי סוג העור, מיקום הטיפול ועומק הקמט".
 
לומינרה דרם מתכננת להשיק את סדרת המוצרים הידריאליקס לידוקאין והידריאל בתערוכה הבין-לאומית הגדולה בעולם בתחום הרפואה האסתטית - IMCAS Paris בתחילת חודש פברואר 2018.
כללי - 'לומינרה דרם', היא חברת פארמה המתמחה בתחום הרפואה האסתטית. 
החברה הוקמה לפני כ- 5 שנים על ידי שלושה בוגרי מכון וייצמן למדע: ד"ר דדי סגל, ד"ר


ערן גולדברג וד"ר ליאת גולדשייד - זמירי, המשמשת מנכ"לית.
במפעל החברה בלוד מיוצר מגוון רחב של מוצרים בתחום הרפואה האסתטית.
על חלק ממוצרי החברה הוגשו בקשות לפטנטים ברחבי העולם.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני