אלרגיה

ספר חדש למייסד והמנהל הרפואי של המוסד לטיפול באלרגיה ובאסתמה בניו יורק: הפתרון החדש לאלרגיה

מיליוני אנשים בעולם סובלים כרגע מאלרגיות, ושיעורם הולך וגדל. שינויי אקלים, גלובליזציה, זיהום אוויר וסניטציית יתר של הסביבה בשנים המוקדמות בחיים, הם רק חלק מהסיבות לכך שכולן יחד הביאו אלרגנים חדשים לסביבה שלנו, אשר זורעים הרס וחורבן וגורמים לסבל מיותר.

לדברי ד”ר באסט, אחד המומחים המובילים בארה”ב לאלרגיה, התרופות המסורתיות מתמקדות בתסמינים בלבד, ולכן מותירות את הסובלים מאלרגיה חשופים לסבל חמור ומתמשך. כאשר אנו לוקחים בחשבון את הגנטיקה, את הסביבה ואת הבריאות הכללית של האדם, אנו יכולים לזהות את התסמינים מראש באופן יעיל יותר, וכך לנקוט בפעולות הדרושות למניעתם טרם הופעתם.אלרגנים כאן כדי להישאר, אבל החיים שלכם לא צריכים להישלט על ידי האלרגיה ולהיהרס בגללה.

בספרו החדש “הפתרון החדש לאלרגיה” מציג ד”ר קליפורד ו. באסט גישה ייחודית ואינטגרטיבית על פיה ניתן להתגבר על תסמיני אלרגיה בקרב אינספור אנשים. הוא מציע חלופות רפואיות ולא רפואיות לטיפול, בדגש על צעדים פרואקטיביים להגנה מפני אלרגנים שכיחים.

ד”ר ו. באסט הוא רופא, חבר באקדמיה האמריקאית לאסתמה, לאלרגיה ולאימונולוגיה, והמייסד והמנהל הרפואי של המוסד לטיפול באלרגיה ובאסתמה בניו יורק.

הוצאת אור-עם | 98 שקל

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים