הנהלה חדשה נבחרה לארגון הרוקחות בישראל לשנת 2024 – 2025

יו"ר ארגון הרוקחות בישראל, פרופ' איל שורצברג, נבחר מחדש כיו"ר הארגון לקדנציה נוספת, השנייה שלו כיו"ר הארגון.

2 חברי הנהלה חדשים הצטרפו ל-3 חברי ההנהלה שנבחרו מחדש. הנהלת ארגון הרוקחות מהווה את גוף קבלת ההחלטות המצומצם ביותר בארגון הרוקחות בישראל. מועצת ארגון הרוקחות בישראל, שנבחרה מחדש לפני כחודש, היא הממנה מתוכה את חברות וחברי הנהלת הארגון, האחראית על ניהולו השוטף של הארגון ולהסדרת פעילותו השוטפת, וזאת כפועל יוצא מהיות הארגון עמותה רשומה בישראל. במקביל, אחראית ההנהלה על הביצוע של פעילויות אלו בפועל, הלכה למעשה

פרופ’ איל שורצברג, שנבחר לקדנציה שניה כיו”ר הארגון, הוא מנהל ומרכז התוכנית לתואר שני ברוקחות קלינית קהילתית ובניהול רגולטורי בבית הספר לרוקחות, שבבית הספר למקצועות הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ומנכ”ל חברת ההכנות הרוקחיות והציוד הרפואי “ניאופרם קיור”.

גב’ מריה חורגין, רוקחת ממונה בחברת התרופות “גיליאד סיאנסז ישראל”, נבחרה מחדש כסגנית יו”ר הארגון לקדנציה נוספת.

ד”ר חן פופילסקי, יועצת קלינית בחברת התרופות “סיגנל אי-הלת'”, נבחרה מחדש כגזברית הארגון לקדנציה נוספת.

בנוסף מצטרפים להנהלת הארגון:

ד”ר כרמיל עזרן, מרצה בכירה באוניברסיטה העברית בירושלים ומנהלת מחלקת טכנולוגיות רפואיות ב”מכבי שירותי בריאות”, נבחרה לתפקיד יו”ר המערך הקליני במקומו של ד”ר רן ניסן, אשר נבחר לתפקיד מנהל המערך הקליני, במקומה של ד”ר עזרן.

גב’ קארין אינוורן, מנהלת ההכשרה והפיתוח המקצועי באגף הרוקחות ב”מאוחדת” וחברת מועצה חדשה, נבחרה לתפקיד מזכירת הארגון (במקומה של הגב’ אייאת עיסא).

 

מועצת ארגון הרוקחות בישראל, שנבחרה מחדש לפני כחודש, מורכבת מחמישה-עשר חברים, עם נציגות לרוקחים מהקהילה, מקופות החולים, ממרכזים רפואיים ומבתי החולים, מתעשיית התרופות, מהאקדמיה ועוד.

יותר מ-50% מחברי המועצה הן נשים. המועצה מגבשת את חזון ארגון הרוקחות בישראל, כמו גם את הפעילויות הנדרשות להגשמת מטרות הארגון.

ההנהלה מהווה את גוף קבלת ההחלטות המצומצם ביותר בארגון.  מועצת ארגון הרוקחות בישראל, שנבחרה מחדש לפני כחודש, היא הממנה מתוכה את חברות וחברי הנהלת הארגון, האחראית על ניהולו השוטף של הארגון ולהסדרת פעילותו השוטפת, וזאת כפועל יוצא מהיות הארגון עמותה רשומה בישראל. במקביל, אחראית ההנהלה על הביצוע של פעילויות אלו בפועל, הלכה למעשה.

בתמונת הכותרת: פרופ’ איל שורצברג, יו”ר ארגון הרוקחות בישראל (צילום: ליאור צור)

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

    הנך גולש/ת באתר כאורח/ת.

    במידה והנך מנוי את/ה מוזמן/ת לבצע כניסה מזוהה וליהנות מגישה לכל התכנים המיועדים למנויים
    להמשך גלישה כאורח סגור חלון זה