ביטוח רפואי

יו”ר האיגוד הנוירולוגי פרופ’ דויד טנה בכנס האיגוד : מטרת האיגוד היא להביא את בריאות המוח לקדמת הבמה ולהשיג הפחתה בתחלואת המוח. היכנסו לתיעוד הכנס.

ניתן כעת לצפות בהרצאות מתוך הכנס השנתי של האיגוד הנוירולוגי שהתקיים בלאגו בראשל”צ ב-10-12/12 .

במסגרת התיעוד הרצאות מליאה (כולל ברכת שר הבריאות, הענקת פרס מפעל חיים לפרופ’ נתן בורנשטיין והרצאת האורח של פרופ’ Sacco על אתגרים והזדמנויות הנוירולוגיה, ועוד ) ,  מושב  הטיפול בשבץ  , ומושב הטיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס .

בדברי הפתיחה הכריז פרופ’ דויד טנה, יו”ר האיגוד על כך שהאיגוד שם לו למטרה להביא את רפואת בריאות המוח לקדמת הבמה בישראל. טנה סיפר על כך שהאיגוד התווה תכנית אסטרטגית שמיועדת להשיג הפחתה בתחלואת המוח בישראל אשר כוללת גם פעילות ציבורית מול הקהל הרחב, פעילות שכבר באה לידי ביטוי ביריד המוח שהתקיים ב-10/12 ושזכה להצלחה יוצאת דופן מבחינת העניין וההשתתפות של הקהל הרחב. כל זאת בשיתוף הדוק עם משרד הבריאות המיועד להעלאת המודעות של הקהיליה הרפואית והקהל הרחב לדרכים לשמירה על בריאות המוח.

במהלך הרצאת הפתיחה אף הוצג סרטון קצר המתאר את נטל תחלואת המוח וההזדמנויות להפחתת התחלואה.

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן התייחס לחשיבות המוח היהודי וציין את חשיבות הגדלת כמות הרופאים המיומנים בצינתורי מוח ואת המחוייבות של משרד הבריאות לתמוך ולקדם את התכנית הלאומית שפרופ’ טנה התייחס אליה לשמירת בריאות המוח.

לדף סיקור הכנס

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

הנך גולש/ת באתר כאורח/ת.

במידה והנך מנוי את/ה מוזמן/ת לבצע כניסה מזוהה וליהנות מגישה לכל התכנים המיועדים למנויים
להמשך גלישה כאורח סגור חלון זה