איגוד רופאי המשפחה ממליץ לחבריו לבחון את אפשרות המינוי באתר זה

רופא משפחה יקר !

במהלך חודש יוני “עלה לאוויר” אתר E-MED , אתר האינטרנט לרופאים שכתובתו
www.e-med.co.il . אתר זה מעביר לרופאים המנויים בו (המנוי חינם) מידע מקצועי עדכני על פי תחומי ההתמחות של הרופאים המנויים. מדובר בתקצירי מחקרים אחרונים מטובי המגזינים (New England, Internal Medicine, Lancet ועוד) המתורגמים לעברית, עם אפשרות לגלישה למקור האנגלי. את מדור המשפחה-פנימית עורך ד”ר דרור דיקר, סגן מנהל מחלקה פנימית בקמפוס גולדה במרכז רפואי רבין.
בנוסף כולל ה- NEWSLETTER מידע מטעם איגודים ומוסדות רלונטים, כנסים מקצועיים ועוד.
חברות תרופות ובריאות רשאיות להציג באתר מצגות והרצאות מטעמן (שקופיות ואנימציות כולל ליווי של הסבר קולי) תוך הקפדה ושמירה על כללי האתיקה המקובלים, וזהו למעשה מקור המימון של אחזקת ופיתוח האתר.
מבין 3,000 הרופאים המנויים כבר באתר, ישנם כבר כמה מאות של רופאי משפחה אשר קיבלו כבר לתא הדואר האלקטרוני שלהם שני NEWSLETTERS. (בנוסף רופאי המשפחה יכולים ומוזמנים לעיין גם במדורי הקרדיולוגיה ורפואת הילדים, והמדורים שייפתחו בעתיד).
מהתגובות שהתקבלו בחברת E-MED ובכלל, ניתן ללמוד כי מרבית המנויים רואים את השירות באופן חיובי ביותר.
איגוד רופאי המשפחה מקבל בברכה את היוזמה הזאת. אנו ממליצים לחברי האיגוד לנסות את האתר ולהתרשם ממנו באופן בלתי אמצעי.
חברת E-MED מאפשרת לחברים שעדיין אינם מחוברים לאינטרנט קבלת תא דואר אלקטרוני וקורס הכרת האינטרנט בחינם, וכן הסדר גלישה מועדף באמצעות חברת “אינטרנט זהב” .
לחברים המעוניינים בפרטים נוספים או בהדרכה לאופן הרישום והכניסה לאתר, ניתן לפנות ישירות למשרדי E-MED ע”פ הכתובת והטלפונים המצורפים.

בברכה מקרב לב,
ד”ר זכרוביץ , יו”ר איגוד רופאי המשפחה בישראל

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים