הרצאות מצגות

סיקור הרצאות נבחרות מתוך כנס תזונה מונעת - איחוד כוחות

12/06/2008
כנס תזונה מונעת איחוד כוחות מתקיים מזה מס' שנים ביוזמת ואירגון פרופ' פייר זינגר והתזונאית רות משה, ומהווה את אחד האירועים החשובים בתחום. השנה, היה כנס רחב ומגוון במיוחד שהקיף נושאים רבים וחשובים בתחום התזונה. במשך 3 ימים הגיעו מאות רבות של תזונאים, רופאים ואנשי מקצועות נוספים בתחום הבריאות לגני התערוכה כדי להשתתף בסדנאות והרצאות שהועברו ע"י טובי המומחים מהארץ ומחו"ל.

במושב המליאה הפותח הציג פרופ' זינגר את מטרות וחשיבות הכנס , והזמין את הנוכחים לכנס הבא שיתמקד בתזונה הים התיכונית.... בירך אחריו רוני קוברסקי מנכ"ל קוקה קולה ישראל ויו"ר איגוד תעשיית המזון בישראל שהדגיש את החשיבות ותשומת הלב שהתעשייה נותנת למקצוע התזונה ולשאיפתה ליצור מוצרי מזון בריאים יותר ויותר.
 
בהמשך המליאה הוצגו מס' הרצאות ואנו שמחים להביא כאן בפורמט מולטימדיה שתיים מהן :
 
ד"ר ג'נסן - פרוייקט ה-CHOICE - בהרצאה זו הציג ד"ר ג'נסן את הפרוייקט של סימון מוצרים בריאותיים בהתאם לקריטריונים אובייקטיבים ולהשפעה שיש לפרוייקט על הצרכנים התעשייה והמשווקים. אין ספק שמדובר בפרוייקט חשוב ביותר ושמחנו לשמוע שיש כוונה לכלול בקרוב גם את ישראל במסגרתו....
 
פרופ' קולצקו - אומגה 3 בנשים בהריון -  בהרצאה זו סקר פרופ' קולצקו באופן מקיף וממצה את המידע הקליני והיישומי הנוגע לשימושי האומגה 3 בנשים וילדים.
 
במושב נפרד שהתקיים למחרת, התקיים דיון מעניין נוסף באומגה 3. פרופ' עמירם רז הציג את המידע הביוכימי והספרות הקלינית הנוגעת לחומצות שומן תוך שהוא מציג תזה חשובה ומעניינת שנראה שלא רבים מודעים לה, והיא "רעלת" אומגה 6 .
 
 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני